Vilniaus gatvės

Vilniuje atnaujintos dvi sankryžos

Šią savaitę pradėjo veikti dar dvi atnaujintos sankryžos. Pavilnionių g.–Vakariniame aplinkkelyje sankryža įvykdyta sankryžos rekonstrukcija, o L. Asanavičiūtės g.–pravažiavimo kelio nuo Laisvės pr. sankryža įrengta naujai.

Pavilnionių g.–Vakarinio aplinkkelio sankryžos atnaujinimas:

  • Įrengta dviračių pervaža per pagrindinę gatvę;
  • Važiuojant Pavilnionių g. nuo Pašilaičių pusės po viaduku į kairę (į Vakarinį aplinkkelį) nuo šiol bus galima sukti iš dviejų juostų;
  • Važiuojant nuo Lazdynų pusės nuo šiol iš pirmos juostos galima bus sukti tik į dešinę.

Taip pat Pavilnionių g. įrengiama ir nauja trišalė su pravažiavimo keliu, kuri pradės veikti gruodžio viduryje. Šiuo projektu įrengiamas pravažiavimo kelias, sujungiantis Pavilnionių ir Girulių g., papildoma viaduko atlanka į naują pravažiavimo kelią, pratęsiamas dviračių ir pėsčiųjų takas Pavilnionių g. Taip pat šiuo projektu įrengiama nauja šviesoforais reguliuojama sankryža Pavilnionių g. su nauju pravažiavimo keliu.

 

L. Asanavičiūtės g.–pravažiavimo kelio nuo Laisvės pr. sankryža:

  • Eismas sankryžoje nuo šiol reguliuojamoje šviesoforais, taps aiškesnis ir saugesnis visiems eismo dalyviams;
  • Įrengti šviesoforai ir pritaikyta patogiam pėsčiųjų ir dviračių judėjimui;
  • Atkreipkime dėmesį, kad vairuotojai, važiuojantys nuo Laisvės pr., gali sukti į dešinę ne tik degant papildomai sekcijai, bet ir žaliam signalui pagrindiniame šviesofore, praleidžiant pėsčiuosius ir dviračius iš dešinės.

Sankryžoje įrengti nauji šviesoforai, infraraudonųjų spindulių jutikliai, dviračių mygtukai, regėjimo negalią turintiems žmonėms pritaikyti pėsčiųjų mygtukai. Eismo stebėjimui įrengta valdoma stebėjimo kamera.

Taip pat pravažiavimo kelyje tarp Laisvės pr. ir L. Asanavičiūtės g. atnaujinamas pėsčiųjų šaligatvis įrengiamas dviračių takas, L. Asanavičiūtės–A. P . Kavoliuko g. sankryžoje įrengiama iškili pėsčiųjų perėja per A. P . Kavoliuko g., pastatomi laiptai, jungiantys A. P . Kavoliuko g. ir Laisvės pr.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
23 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Tadas

Tam debilui, kuris sugalvojo Pavilniioniu g. atkarpa, reiketu atvaziuoti darbo diena apie 8val ir 17 val i savo rekonstruota atkarpa ir paziureti savo darbo rezultata gyvai! Tik nereikia sakyti vairuotojams, kad esi sitos pornografijos autorius, nes gali ir 100% gausi 3.14zdiulej nuo vairuotoju! Tai ne sankryza, o Tinto Braso filmo parodija!

Gugu

Aga atnaujino, prie parduotuvės, o vėliau susiaurėja vėl iki sasiskos dydžio, ir kamštis. Duhai darė ta sankryža, padaryta ne iki galo, turėjo būt praplatinta 2 juostom, vietos tikrai buvo

Tadas

jog merui patinka kai siaura……..

Kinderis

Pavilnionių g.–Vakarinioaplinkkeliosankryžos atnaujinimas‘ – labai gražiai skamba, mintis sveikintina, bet realizavimas turi trūkumų. Pradėti reiktų nuo informacinių ženklų trūkumo prieš ankstesnį šviesoforą prie prekybos centro, čia turim tris juostas iš kurių už šviesoforo tiesiai lieka tik dešniausia 🙁 Tik pasukus į kairę dingsta kelio juostų žymėjimas, lieka viena plati keliio juosta. Tiek pirma tiek antra sukelia konfliktines situacijas 🙁

Justas

Kur dingo 14 maršruto troleibusas

aaaa

seniukai, pailsėk, madeinvilnius.lt nežino kur dingo troleibusas, klausk SĮSPo, jei tau rūpi. greičiausiai supuvo kaip ir visi kiti troleibusai ir nebeužtenka jų maršrutui palaikyti.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button