Vilniaus gatvės

Vilniuje ant automobilių paliekami melagingi pranešimai

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ savo „Feisbuko“ paskyroje informuoja, jog pastarosiomis dienomis Vilniuje vairuotojams paliekami pranešimai apie KET pažeidimus, tačiau tai yra kažkieno piktas pokštas. Tokie pranešimai nieko nereiškia.

„Nors balandžio 1-oji jau praėjo, bet „pokštininkų“ dar užsiliko. Norime nuraminti vilniečius ir miesto svečius – šie pranešimų lapeliai NĖRA oficialūs pranešimai, o tik ganėtinai aplinkai nedraugiškos šiukšlės“, – rašoma pranešime.

Radę tokius pranešimus ant savo automobilio lango, vairuotojai raginami nekreipti dėmesio, tinkamai išrūšiuokite ir tęskite savo įprastą kelionę.

 

„Šiam „pokštininkui“ perduodame linkėjimus ir tikimės, kad jis norėjo tik pajuokauti, o ne išgąsdinti gyventojus“, – rašo „Susisiekimo paslaugos“.

Primename, jog už Miesto tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimus yra numatyta administracinė atsakomybė.

facebook.com/susisiekimo.paslaugos/posts/4988304511282754" data-width="552">
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
XooX

Siūlyčiau policijai pasidomėti analogiška sitauacija Santaros miestelyje kai privati įmonė, administruojanti daugiaukštes automobilių aikšteles, kaišioje lapelius apie KET pažeidimus. Nors realiai neturi tam teisės…

zigmus

manau, kad tai Kedo darbas. Eduardo Kriščiūno. Jis gi ir anksčiau tokius piešė, net baudą yra gavęs už būtent tokį savivaliavimą.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button