Vilniaus gatvės

Vakariniame aplinkkelyje – laikini greičio ribojimai

UAB „Grinda“ informuoja, jog naktį iš trečiadienio (09-07) į ketvirtadienį (09-08) Vilniaus vakariniame aplinkkelyje Ukmergės g. Centro kryptimi bus skenuojami paviršinių nuotekų surinkimo šulinėliai.

Darbai bus pradedami 22 val. nakties ir užbaigti prieš rytinius transporto srautus, t.y., 6️ val. ryto. Numatomi laikini greičio ribojimai ir važiuojamosios gatvės dalies atitvėrimai (eismą nukreipiant į 1 eismo juostą).

Šie darbai yra maža miesto centralizuotų magistralinių paviršinių nuotekų tinklų skaitmeninio bei hidraulinio modelio kūrimo dalis.

 

Kuriamas skaitmeninis modeliai leidžia įvertinti lietaus nuotekų tekėjimo greitį ir sistemos užpildymą atsižvelgiant į realius vamzdyno parametrus, ir pateikia skaičiavimus, kaip sistema reaguos keičiantis sąlygomis – esant ilgalaikiam ar intensyviam lietui, prijungus naujus klientus ar išplėtus lietaus nuotekų surinkimo baseino plotą.

Naktiniai darbai – visada padidinta rizika tiek remontą atliekantiems darbuotojams, tiek kitiems eismo dalyviams. Prašome stebėti kelio ženklus, vairuoti atidžiai ir saugiai

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button