Vilniaus gatvės

Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės metu – laikini eismo ribojimai prie Rotušės, keisis 89 maršruto autobusų trasa

Šį šeštadienį vilniečius ir miesto svečius į Rotušės aikštę  kvies Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė. Dėl planuojamo renginio, gruodžio 4 d. nuo 6 val. iki 22 val. bus laikinai draudžiamas eismas Didžiąją gatve ties Rotuše, važiuojant Savičiaus gatvės link. 

Šią dieną Vokiečių g. atkarpoje tarp 1 ir 7 numeriais pažymėtų pastatų automobilių stovėjimas bus galimas tik su leidimais. 

Mugės metu keisis ir 89 maršruto autobusų, kursuojančių Stoties kryptimi, trasa.

 

Kaip keisis 89 maršruto autobusų trasa

Gruodžio 4 d. 89 maršruto autobusai nuo Bazilijonų g. nevažiuos Arklių, Didžiąja, Rūdninkų gatvėmis iki Rotušės, o važiuos Pylimo, Gėlių gatvėmis ir toliau maršrutą tęs įprasta trasa. Kursuodami pakeista trasa 89 maršruto autobusai nestos Bazilijonų ir Rotušės stotelėse. 89 maršruto autobusų trasa iš stoties centro kryptimi nesikeis.

Kiti eismo ribojimai

Savaitgalį dėl krovinių kėlimo darbų laikinai bus draudžiamas eismas ir Rygos g., ties 52 numeriu pažymėtu pastatu. Dėl šių ribojimų savaitgalį Talino g., vykstant nuo Vakarinio aplinkkelio, pasibaigs aklakeliu, todėl vairuotojus raginame būti dėmesingus.

Šeštadienį, gruodžio 4 d., nuo 9 val. iki 13 val. dėl krovinių kėlimo darbų bus laikinai draudžiamas eismas Gedimino prospekto dalyje tarp A. Stulginskio ir Jogailos gatvių. Aptvertą vietą bus galima apvažiuoti gretimomis gatvėmis. 

 

Nuo gruodžio 4 iki 12 d. dėl Gerosios Vilties gatvėje inžinerinių tinklų rekonstrukcijos darbų laikinai bus draudžiamas eismas. Ribojimas negalios aptarnaujančiam transportui.  

Vairuotojų prašoma laikytis Kelių eismo taisyklių. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button