Senamiestyje pradedamos įrenginėti kilpinio eismo stebėjimo kameros

Komentarai 8

 1. Arnas says:

  Laukiame naujo, adekvataus Vilniaus mero, kuris nedarys 50 kamerų savo liguistiems sprendimams ir dar skaičiau apie 19 greičio kameras senamiestyje. Jūs supratote ką aš pagalvojau tikiuosi. Mokamas įvažiavimas išspręstų viską, o čia kilpiniai bumbulų gatvėje eismas gatvėse netinkamomis automobilių eismui.

 2. Donatas says:

  Rinkom laisvės atstovą, o gavome draudimus. Veidmainystė ir tiek

 3. ANNA says:

  Sveiki 🙂 Ieškau vyro maloniems susitikimams. Kviečiu tave pas save. Arba aš ateisiu pas tave. Mane rasi profilį -> http://vipgirl.store/id8723

 4. Labai gerai says:

  Senamiestyje reikia VAIKŠČIOTI. Vilnius su savo tranzitiniais srautais Senamiestyje atrodo kaip Rusija, kur negerbiamas paveldas.

  • Tauragės plūgas says:

   Jau apie ką, bet apie pagarbą paveldui galima susidaryti įspūdį per kelias minutes. Reikia tik atsimerkti. Tuoj vaikščiosim kaip Rusijos gūdžiam kaime kai paskutiniai verslai užsidarys.

   • Bohemietis says:

    Pilies gatvė ir Vilniaus gatvė ypač nukentėjo nuo uždarymo automobiliams, ar ne? Tuos, kad neatsimena ten skriejančių automobilių, gal ir galima apgauti.

 5. Taksistas says:

  Aš kaip taxi vairuotojas galiu pasakyti , klientai ilgai lauksite kol jūsų ten atvažiuos kas paimti. Nieks nenorės važiuoti ratais jūsų ieškoti.

 6. Keliaujantis says:

  Super tyrimas. Keliaujančių sumažėjo 3 kartus. Uždrauskite visai, sumažės 100%. Šventaragio g. užtat dabar ištisinis kamštis, nes gaunasi senamiesčio aplinkelis…
  Tikiuosi nauja valdžia ne tik kameras nurankios, bet ir tas klombas nuspardys…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.