Vilniaus gatvės

Šalia Balsio ežero bus įrengtas daugiau nei 3km pėsčiųjų ir dviračių takas

Miesto savivaldybė šalia Balsio ežero planuoja įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką bei sutvarkyti privažiavimą prie Balsio ežero. Planuojama, jog naujai įrengto pėsčiųjų ir dviračių tako ilgis sieks daugiau nei 3 kilometrus. Šalia projektuojamų pėsčiųjų – dviračių takų taip pat numatoma įrengti apšvietimo tinklus.

„Bus naujai įrengiamas pėsčiųjų ir dviračių takas Europos Parko, Žaliųjų Ežerų ir Gulbinų gatvių atkarpose. Takas bus įrengiamas keliose atkarpose. Pirmosios atkarpos darbų pradžia nuo Naujanerių sodų 1-osios gatvės ir tęsis iki sankryžos Žaliųjų Ežerų ir Aukuro gatvių. 2-oji atkarpa nuo Žaliųjų Ežerų g. 148C iki Gulbinų g. 33. Taip pat planuojama sutvarkyti privažiavimą prie Balsio ežero“, – apie darbų apimtis rašoma projektiniuose pasiūlymuose

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Gulbinų, Žaliųjų Ežerų ir Europos Parko gatvės, Lazdynai;
  • Bendras pėsčiųjų ir dviračių tako ilgis – 3 084 m:
  • Privažiuojamo kelio prie Balsio ežero ilgis – 647 m;
  • Projekto vystytojas – Vilniaus miesto savivaldybės administracija;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Atamis“, projekto vadovas – Marius Kazakevičius.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki sausio 12-osios, 12 val., savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected] Projekto viešas svarstymas numatomas sausio 13 d. Diskusijų pradžia 16.00 val. Projektiniai siūlymai bus aptariami nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į transliaciją pateikta čia.

 
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
25 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Stasė

Kada planuojamas takas palei Gulbino ežerą? Dabar tai panašu, kad jo pakrantės prichvatizuotos, apeiti neįmanoma.

Rokas

gal jus Pavilny savo miesto gatves sutvarkykit

Alina

O kaip su medziais? Kiek ju bus iskirsta, kad butu irengtos lempos?

Mykolas

nedaug (keliolika gal) palyginus su tuo kiek iškertama miškuose (dešimtys tūkstančių). Čia bent jau užsakovas (savivaldybė) turės sumokėti kompensaciją jei bus kertami vertingi medžiai, tuo tarpu miško savininkas gauna pinigus už tai kad kerta. Dviračių iš pėsčiųjų takas ekologine prasme bus daug vertingesnis nei keli medžiai, nes skatins atvykti be automobilio.

Gintautas

Ar geriau tamsoj važinėti ir vaikščioti?

Vaiva

Laba diena, labai ačiū, kad rūpinatės sodininkais, kurie galės patogiai migruoti iš sodų prie ežero pasimaudyti, bet gal didesnė problema yra vilniečiams patekti dviračiais prie ežero? Autobusai geru oru būna prikimšti poilsiautojų, nes iš Vilniaus patekti prie šių ežerų galima tik autobusu. Yra nebloga atkarpa dviračiams iš Vilniaus, bet ji pusiaukelėje pasibaigia. Žinant koks apkrovimas šio kelio, kokie nesutvarkyti kelkraščiai, tai tik savižudis gali važiuoti dviračiu link šių ežerų iš Vilniaus. Gal reikėtų šią problemą spręsti? Ji tikrai daug aktualesnė nei sodininkų. Pagarbiai. Vaiva

koks skirtumas

tai matomai biski nesiorentuojat aplinkoj ponia, nuo miesto iki pat ezero yra puikus privaziavimas dviraciais.

Dviratininkas

Iš miesto pusės pro jeruzalę yra puikus dviračių takas iki pat žaliųjų ežerų:-)

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button