Ramus eismas bus užtikrintas dar trijose sostinės gatvėse

Komentarai 24

 1. Cha says:

  Kojelavičiaus gatvė, ta kurioje sunkiai prasilenkia autobusai su fūromis važiuojančiomis į sandėlius ir gamyklas gatvės gale bus siaurinama :))))) Išduokite prašau man paslaptį, savivaldybės valgykloje dienos pietums kanapės ar durnaropės ?

  • Vyy says:

   Prasilenkia ten tie autobusai, nedezinformuok

 2. Petras says:

  Idiotiškos šimšiaus idėjos galutinai sužlugdė eismą Naugarduko gatve. Viena iš judriausių Naujamiesčio gatvių po šitų atsiprašant reformų tapo nuolatine spūstimi. Piko metu pastovi spūstis nuo Lenkų namų iki pat sankryžos.

  • Bohemietis says:

   Tai ir duskit savo kamščiuose, ar gal verčia kas savo geldoj sėdėti?

   • Paulius says:

    Saziningumo delei – greiciausiai dus tie kurie ten gyvena, negu liaudis atsisakys dyzelines geldos 🙂

 3. Šaunu says:

  Ramesnės gatvės = mažesnis greitis = mažiau žuvusių. Vilniuje keliuose per metus vidutiniškai žūsta 21 žmogus. Osle su ramiomis gatvėmis 0, nors miestas didesnis.

  • VIlmantas says:

   Siauresnės gatvės = neprasilenkiančios mašinos žiemos metu = nepravažiuojančios greitosios iki Vilniaus Rajono Centrinės Poliklinikos = daugiau mirstančiųjų. Po gatvės rekonstrukcijos parkavimo vietų sumažėjo. O “įvairūs tyrimai” apie ekonominę naudą atlikti ne Lietuvoje ir ne konkrečiose Vilniaus gatvėse.

   • Tai gerai says:

    Kad parkingo mažėja yra gerai. Miestas neguminis, daugiau mašinų nebetilps. Nori nenori, ateityje reikės persėsti iš mašinų į VT, dviračius ar pėsčiom eiti.

 4. Vytautas says:

  Dar niekad nelaukiau kažkieno kadencijos pabaigos… Kaip gi ilgai naujai miesto valdžiai teks taisyt kolukėčių klaidas…
  Visi mano pažįstami žmonės sako, kad balsuos už tą, kas sulygins su žeme visus mieste įrengtus taršos didinimo kalnelius, vėl praplatins gatves ir sudarys lygias judėjimo sąlygas visiems miesto gyventojams, visomis laisvai pasirenkamomis transporto priemonėmis, o taip pat iš esmės keis šviesoforų reguliavimo sistemą. Juokingiausia, kad taip neoficialiai draugų rate šneka net mano pažįstami savivaldybės darbuotojai! Verta susimąstyti…

  • Artūras says:

   Susimastyti gal ir verta, bet tai visos Europos tendencija. Pasivažinėk po bet kurį EU miestą ir pamatysi lygiai tą patį.
   Naujai išrinkta valdžia darys lygiai tą patį nes taip geriau ir patogiau daugeliui balsuotojų (kaip manai, koks procentas žmonių turi automobilius ir koks procentas jų neturi ?).

   Čia tiesiog tokį turi informacinį burbulą (visi dirbantys aktyvūs žmonės su automobiliais, o pagrindinis balduotojas – visai ne toks žmogus 😉 )

  • Arvydas Norkūnas says:

   Gerai masto. Aklas Europos miestų idėjų kopijavimas primityvu. Juk mūsų gyventojų tankis, miesto teritorija labai skiriasi nuo vakarų Europos sostinių ir didžiųjų miestų. Atsižvelgus į tai vertėtų transportą tvarkyti ne tiesmukiškai pagal Briuselio standartus, bet šiek tiek amerikietiškai. Žinoma ir vykdyti savuosius rinkiminius pažadus šioje srityje.

 5. Super says:

  Alia kiek sovietiku pelyja ant Vilniaus, labai sveikinu savivaldybe su siuo projektu, tikiuosi, po keliu metu visi kaimu vatnykai isnyks is Vilniaus su savo dvokalais

  • Petras says:

   Šimšiaus narkomanai ir armonautai, kaip visada, pirmieji kyla į kovą prieš sveiką protą.

   • Super says:

    Petrai, uzsikurk suktine ir sesk ant dviratuko, Vilnius nusvis kitomis spalvomis

  • Paulius says:

   Arba nubalsuos dabartine valdzia 🙂 nes nors mes ir vaizduojam europine miesta, negalima juo tapti nekonvertavus miesto gyventoju mastyma 🙂

 6. Kęstutis says:

  Briedas. Gatvėmis juda tie patys gyventojai. Tik nebe vežime ar raiti, o automobilyje. Pėstiesiems yra šaligatviai . Ir jei važiuoju – man reikia kažkur , aš jau socialiai aktyvus, nesidairau galerijos ar kavinės ir tuo labiau man akių kontakto su pėsčiaisiais…

 7. briedas, tarp kitko - visiškas says:

  “taršių gatvių gyvenantys žmonės yra mažiau socialiai aktyvūs”

  :))))))))))

 8. Rita says:

  ” Prie ramaus judumo gatve virtusios ir patrauklesne gyventojams tapusios Naugarduko gatvės šiemet dar prisijungs T. Ševčenkos, Vytenio, A. Kojelavičiaus gatvės…. ”
  Naugarduko gatvė patraukli gyventajam – nejuokinkit… 😁😁😁😁😁 Ji patraukli tik tiem gudročiam kas ją ” tobulino”, o iš tikrųjų išdarkė… Gyventojų skundai jog ji nesaugi (ypač dėl iš važiavimų iš kiemų ir t.t.) visiškai ignoruojami. Gatvė susiaurinti, padaryti dviratininkų takai, o dviratininkai mieliau važinėja šaligatviais (dėl saugumo)…

  • Kristijonas says:

   Kaip pėsčiajam, man Naugarduko gatvė anksčiau buvo baisi. Dabar tikrai malonesnė vaikščioti.

   • Vytautas says:

    O man kaip dviratininkui ir pėsčiajam ji atrodo klaikiai.

 9. XooX says:

  Gera taškyt ne savo pinigus nesąmonėm…

 10. Red wing says:

  Durniu laivas, ką daugiau ir be papasakyti…


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.