Vilniaus gatvės

Prie Gariūnų turgaus – dvi naujos žiedinės sankryžos

Iki šiol buvusi nereguliuojama Paneriškių ir Gariūnų gatvės sankryža taps saugesnė ir pralaidesnėtodėl visų pirma projektuotojai įvertins parinkto eismo modelio funkcionavimą. Įgyvendinus eismo organizavimo pertvarką, Paneriškių ir Gariūnų gatves jungs žiedinė sankryža. Išbandžius žiedinės sankryžos parametrus ir kontūrus, pavasarį darbai bus užbaigti.

Vasario 7 dieną bus vykdomi paprastojo remonto darbai Paneriškių ir Gariūnų g. sankirtoje. Darbų metu automobilių eismas nesikeis – vairuotojai galės važiuoti kaip įprasta, tačiau dėl vykstančių darbų ir važiuojamoje dalyje galinčių būti žmonių – vairuotojų prašoma atidumo.

Šioje sankirtoje jau įrengta laikina žiedinio tipo sankryža, o vasario 7 dieną (pirmadienį) bus atliekami paskutiniai remonto darbai – tvirtinami kelio ženklai ir įrengiamas kelio ženklinimas.

 

Kaip keisis eismo organizavimas?

Planuojamoje teritorijoje bus įrengta 16 m skersmens žiedinė sankryža, kurios važiuojamoji dalis žiede – 5,00 m. Vidinė salelė bus grįsta trinkelėmis, centrinė žiedinės sankryžos dalis bus iškelta 5 cm virš važiuojamosios dalies. Įvažiavimų ir išvažiavimų pločiai parinkti prisitaikant prie esamo dangos pločio ir sunkiasvorių transporto priemonių pravažumo.

Eismo juostos ir salelės atskirtos B tipo signaliniais stulpeliais ir ratų atmušėjais.

Dalis esamų kelio ženklų yra išsaugoma, perkeliama, likusi dalis demontuojami. Įrengiama viena nauja pėsčiųjų perėja 3,00 m pločio. Dvi perėjos išsaugomos esamos, viena iš jų šviesoforinė.

 

Darbus finansuoja statytojas  UAB „Lidl Lietuva“, darbus atlieka generalinis rangovas UAB „Alvora“.

Darbų pradžia vasario 7 dieną. Eismo organizavimo pakeitimai įsigalios nuo vasario 8 dienos.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
39 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas

Visiems aktualus klausimas kada Gariūnuose dings paskutinis aplinkkelyje palikęs šviesaforas.

Tomas

Taip suprojektuoti gali tik ne karto ten nebuvęs žmogus. Vairuotojai dažniausiai palikdavo tarpą tarp automobilių, kad galėtų pravažiuoti važiuojantys į Lidlo pusę, o dabar stovės visas žiedas. Kažkaip mūsų projektuotojams nedaeina, jog žiedas nėra visada geriausias sprendimas.

zigmus

Darbus finansuoja statytojas UAB „Lidl Lietuva“??? 😀 😀 Kodėl?

Kristijonas

O tai geriau miestas apmokėtų už privažiavimą iki parduotuvės?

Tomas

Pagal tasykles infrastruktūrą finansuoja investuotojai, kad sumažinti susidarančias spūstis dėl naujo projekto. Bet esmė ne tame. Esmė kas ir kaip projektuoja. Atsisėda vaikas ir nupiešia. Mes su fūrom jau išbandėm šį šedevrą. Šeštadienį bus galima žiūrėti cirką

Vytas

Mašinos vos telpa

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button