Vilniaus gatvės

Pradėtas 5,6 km pėsčiųjų ir dviračių tako remontas – patogesnė Vilniaus jungtis su Nemenčine

Vilnius ne tik intensyviai vykdo dviračių takų tinklo plėtrą, tiesiant naujus, bet ir tvarko senąsias nusidėvėjusias jungtis. Ką tik pradėta tvarkyti paskutinė atnaujinimo laukusi pėsčiųjų ir dviračių tako atkarpa, svarbi važiuojantiems nuo Antakalnio į Nemenčinės pusę – remontuojama  5,6 km ilgio trasa nuo Kairėnų gatvės iki miesto ribos, kuri baigiasi už Antavilių.

Sutvarkius šią atkarpą, bus patogu tiek minantiems Nemenčinės plento taku ir P. Vileišio gatve iki miesto centro, tiek vasarą susiruošusiems prie Balžio ežero.

Remonto metu takas pagal galimybes (atsižvelgiant ir saugant esamus želdinius) bus praplatintas ir sieks 2,5 m, bus paklota nauja asfalto danga, pažeminti tako kelkraščiai, įrengtas lietaus vandens nutekėjimas. Planuojama, kad atkarpa nuo Kairėnų g. iki už Antavilio esančios miesto ribos bus sutvarkyta iki lapkričio mėnesio. 

 

Taką remontuoja bendrovės „Kamitra“ ir „Grinda“. Skaičiuojama, kad darbai kainuos apie 300 tūkst. Eur.

Dviratininkų takams Vilniuje šiemet skirta 3 mln. Eurų. Ši suma iki metų pabaigos  virs daugiau nei 14 km naujų dviračių takų, kviesiančių ne tik pasivažinėti laisvalaikiu, bet ir kelionėms į darbą rinktis netaršias transporto priemones.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
66 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vardas

Geriau papasakokit, kur pasidėti su dviračiu ar vežimėliu privažiavus Antakalnio troleibusų žiedą? Nuo Žirgo g. dangoraižio iki ligoninės tikriausiai praskrist reikėtų, nes jei ten dviračių takas įsivaizduojamas ant šaligatvio, tai juo net nevažiuojant, einant visus dantis išbarstyti galima. Gėda.

Ema

Kokia dar dviračių tako rekonstrukcija, juokaujat ??? 🙈🙈🙈 kelią kada platinsit, juostų papildomų kada padarysit ? Vasarą kamščiai kilometriniai išvažiuojant ar įvažiuojant į miestą…

Tomas

yra svarbesnių darbų mieste už Nemenčinės pl platinimą. Tarkim to paties dviračių tako sutvarkymas, nes buvusioje būklėje neįmanoma juo važiuoti, kai tuo tarpu plentu automobiliai pravažiuoja ir dabar.

Interesantas

Bairis tame, kad gatvę vistiek darys. Dabar sumerks bapkes takui, o tada dar visiškai geras takas bus vėl perdarytas platinant plentą link Nemenčinės.
300 000 gal ir neatrodys daug bendrame gatvės biudžete, bet vistiek pinigai į balą.

211

Bet pavaizduotas dviračio tako ruožas tai tikrai tragiškos būklės… Teko ne kartą važiuoti, tai važiavau žole, nes lygiau 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button