Žvėryne ketinama rekonstruoti Saltoniškių gatvės atkarpą nuo Sėlių gatvės iki T. Narbuto gatvės. Rekonstrukcijos metu planuojama įrengti naują dviračių tako trasą nuo „Green Hall“ verslo centro (ties Studentų gatve) iki T. Narbuto ir Saltoniškių gatvių sankryžos. Šių darbų metu bus pakeistas ir eismo organizavimas šioje gatvėje.

„Saltoniškių gatvėje, ties nusukimu nuo T. Narbuto gatvės važiuojamoji dalis bus siaurinama iki vienos eismo juostos tam, kad būtų galima įrengti želdinių juostą ir dviračių bei pėsčiųjų takus. Šalia sankryžos su Liepyno gatve, iš abiejų važiuojamosios dalies pusių, bus įrengiamos automobilių stovėjimo aikštelės. Tam, kad būtų sklandus patekimas iš Saltoniškių g. į Liepyno g. projektuojamas kairinis posūkis. Sankirtoje su Saltoniškių ir Sėlių gatvėmis projektuojama mažoji žiedinė sankryža“, – apie būsimą gatvės rekonstrukciją rašoma projektiniuose siūlymuose

Ties Sėlių ir Saltoniškių gatvių sankirta esantys laiptai bus perstatyti.

Bus įrengtas naujas transporto žiedas

Sėlių ir Saltoniškių gatvių sankirtoje bus naikinamas šviesoforinis valdymas, o vietoj jo numatoma įrengti žiedinę sankryžą.

Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog žiedinė sankryža projektuojama 14,50 m skersmens diametro, su įvažomis 3,25 m ir 3,50 m išvažomis. Žiedinės sankryžos vidinis žiedas projektuojamas 0,05 m pakeltas aukščiau važiuojamosios dalies ir bus skirtas užvažiuoti transporto priemonėms. Žiedinės sankryžos prieigose projektuojamos saugumo salelės.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Saltoniškių gatvės atkarpa (nuo Sėlių g. iki T. Narbuto g.), Žvėrynas;
  • Saltoniškių gatvės atkarpa – 291 m;
  • Sėlių gatvės atkarpa – 68 m;
  • Dviračių tako ilgis – 422 m;
  • Eismo juostų skaičius – 2 vnt.;
  • Projekto vystytojas – Vilniaus miesto savivaldybė;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „SRP Projektas“, projekto vadovas – Valentas Butkus.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki liepos 20-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected]. Projekto viešas svarstymas numatomas liepos 20 d. Diskusijų pradžia 17.00 val. Projektiniai siūlymai bus aptariami nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į transliaciją pateikta čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

19 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist