2018-aisiais numatyta išasfaltuoti apie 60 kilometrų gatvių bei papildomai bus asfaltuojamos gatves-žvyrkeliai. Šiemet bus remontuojamos ne tik pagrindinės gatvės, bet ir tos gatvės, kuriomis vyksta viešojo transporto eismas. Planuojama išasfaltuoti apie 90 (vnt.) blogiausių gatvių atkarpų, tarp kurių yra Pylimo, Pelesos, Galvės, Žirmūnų, Šeimyniškių, Kalvarijų gatvės, Eišiškių pl., Laisvės pr. ir kt.

Taip pat per šiuos metus planuojama išasfaltuoti 24 atkarpas žvyrkelių.: Taurupės, Gavaičių, Naująją gatves ir kt.

Senamiestyje 8 gatvių atkarpose – Drujos, Pylimo, Vitebsko, Totorių, Lapų, M. Daukšos, S. Vainiūno ir Olandų gatvėse planuojama atnaujinti asfalto dangą.

„Šiemet gatvių asfaltavimas, dviračių bei pėsčiųjų takų įrengimo tempai bus nepalyginamai didesni nei ankstesniais metais. Pernai tokių asfaltavimo tempų negalėjome įgyvendinti, nes daugiau nei mėnesį dauguma asfalto gamyklų savo produkciją tiekė Vilniaus oro uosto tako rekonstrukcijai. Tad didžiausią numatytų darbų kiekį teko perkelti į 2018-uosius. Padidinti darbų spartą leis ir nauja „Grindos“ įsigyta gatvių asfaltavimo technika, ši technika taip pat miesto gatvėse atsiradusias duobes leis užlopyti tik nutirpus sniegui.“ – kalbėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Visą pokalbiu su Vilniaus miesto meru galite skaityti čia.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist