Nuo šiandien draudžiamas paspirtukų ir dviračių eismas trijose Senamiesčio gatvėse

Komentarai 18

 1. Praeivis be šalmo says:

  Kontroliuoti dviračių ir paspirtukų judėjimą mieste būtina. Tik ar šiuo atveju jis yra nuoširdus? Anksčiau Vilniaus gatvėje buvo dažais pažymėta juosta dviračiams. Šiais metais ji nutrinta, o vietoj jos pristatyta kavinių ir restoranų lauko staliukų. Net pėstiesiems praeiti sunku! Kyla klausimas ar šioje gatvėje savivaldybė labiau rūpinasi praeivių saugumu, ar restoranų ramybe?

 2. Sonic says:

  Gedimino pr. 12 km/h? Tai kam ten dviračių takai reikalingi? Kokiu pagrindu Šventaragio, Maironio g. 12 km/h ribojimas? Ar čia tik šaligatviuose tas ribojimas galioja? O kas pamatuos greitį? Žodžiu nesąmonės kažkokios, esamų taisyklių niekas nesilaiko, tai pridėkim naujų draudimų, tikrai viskas pagerės kažkaip. Pačiam senamiesty net nebuvo tokios problemos, nes ten net nėra normalių šaligatvių kuriais paspirtukai važiuotų.

 3. Vilnietis TukuTukas says:

  Visiškas neišmanymas. Vietoj to, kad miestą darytų malonesnį gyventi, su savo nekompetencija, tik apkartina visiems gyvenimą. Įdomu kas priima šiuos sprendimus. Balsuojant bus atsižvelgta.

 4. Algirdas says:

  Ačiū. Seniai taip reikėjo.

  • Gedas says:

   Automobliams irgi reikia uždrausti važuoti.

 5. Lol says:

  Kaip jie uztikrins 12km/h nevirsijima?

 6. Progresyvi šalis says:

  Automobiliai blogai – uždrauskim, dviračiai blogai – uždrauskim, paspirtukai blogai – uždrauskim… Atrodo, kad sprendimus priima visiškai ne savo srities specialistai.

  • Vietinis says:

   kai neturi kompetencijos ir esi per glišas, tai ir gali tik viską drausti. Nes tik tokiam atrodo, kad čia viskas gerai.

 7. Miestietis says:

  Šiaip kiekvienas kasdien į darbą senamiesčiu važiuojantis dviratininkas ir taip žino, kad brautis ten tarp išsižiojusių turistų jokios naudos. Paprastai renkamasi ramesnę Universiteto gatvę, kuri ir yra skirta dviračių eismui. Bėda, kad kai kurie vairuotojai nežiūri į ženklus ir jaučiasi tose siaurose gatvelėse karaliais.

 8. Andrius says:

  nemažiau*

 9. Andrius says:

  Nesamone,auto blogai,paspirtukai blogai,dviračiai nažiau pavojingi už paspirtukus,tai kad belieka?

 10. Paulius says:

  Tai kokiu keliu dabar dviračiu nuo katedros patekti link stoties? Pilies gatvė turi mažiausią nuolaidumą arba bent jau ne Zuoko lygio skaldytų aštrių trinkelių ar grįstų akmenų grindinį. Likusios opcijos – neškis dviratį į kalną arba dardėk be dantų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist