Kovos dėl parkavimo vietų prie namų – daugumos vairuotojų kasdienybė

Komentarai 16

 1. Vito says:

  Paistalai

 2. Paskaičiau, gėda kad yra tokia kompanija kaip Bolt. Užsakytai formuoja nuomonę. Kokio velnio Bolt yaksi bei maisto vežiotojai kiemose stato automobilius kaip nori, važinėja kaip nori… O apie milikonus kainuojančius parkingus yra grynas moksliuko nežiniuko kalbėjimas. Yra labai daug būdu padaryti stovėjimo aikšteles. Tik gaila kad lietuvių verslininkų mentalitetas ir godumas to neleidžia, o visokie judėjimai turi subinlaižių ir dėl to turim ka turim. Prisimeta kažkas kad reikia daugiau žolės…. O vietoj žolės jau žiuri ir verslo centras arba viešbutis, arba daugiabutis patogioje vietoje be stovėjimo aikštelės ir tie žmonės neperka parkingo ir parkuojasi kitur. O atvykėlių automobiliai irgi nekemša kiemų. Na niekaip nekimša.

 3. Bolt melagis. says:

  Bolt vadovas tai pats su paspirtuku nevažinėja, tik nori kad pas jį paslaugą pirktu. Pats turbūt poršuj pedalus smaugia.

 4. Rita says:

  Ir taip sunku, kai po darbo nerandi vietos, nors mokesčius mokam su kaupu. Tokie syraipsniai tik erzina.

  • Strazdas says:

   Tai parduok automobilį. Jeigu smegenų neužtenka kad savo turtui laikyti vietą reikia pirkti tai tada metas atsisakyti to turto.

 5. Tipinis Vilnietis says:

  Užsakytas straipsnis. Nenuostabu, kad Bolt yra “geranoriškai susirūpinusi kompanija”, nes sumažėjus automobilių savininkų kiekiui, apart nuosavo dviračio, viešasis transportas gali buti efektyvus tik iki tam tikro lygio. O visa kita? Bolt užpildys savo pavežėjimo paslauga ir paspirtukais, kurie nors ir nėra blogis, bet atsižvelgus į jų kontroliuojamos rinkos dalį yra sulyg monopoliu. Ką jau kalbėt apie viešosios infrastruktūros naudojimą už kurį jie nemoka.

 6. R says:

  Jaunimas gali važinėti ir su paspirtukais ar dviračiais, o ką daryti vyresniems. Kai važiuojant autobusų negauni atsissėsti. O nuo stotelės iki paskirties vietos reikia daugiau nei 3 km eiti pėsčiom.

  • Strazdas says:

   Vyresniems tada reikia mažiau televizoriaus žiūrėti ir daugiau sportuoti, kad 3 km nueiti neatrodyti kaip didelis atstumas. Dar ir psichologinei sveikatai padeda.

  • Llll says:

   O gal tu esi tas kuriam negalima del sveikatos??????

 7. Bronius says:

  Perki auto turi pasirūpinti ir parkavimo vieta arba garažu

  • Svajotojas. says:

   Perki dviratį, turi pasirupinti ir dviračio taku.

   • Strazdas says:

    Na tada perki automobilį pats ir rūpinkis gatve.

    • Įjung smegenis. says:

     Tai kad automobilio vairuotojas ir moka pats už kelius. O tu už ką moki? Važinėji keliais automobilių savininkų sąskaitą. Taigi sėdėk lygiai ir nedundėk.

  • Bdndjdh says:

   Jums reikėtų į polikliniką. Perkate namą ir būstą- pasirupinkite pats visa infrastruktūra ir nepamirškite pjauti žolę bei kita ko už sklypo ribos

 8. Vladas says:

  Kaune yra didele problema pastatyti masina atvaziavus pas daktarus savanoriu prospekte

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris vilnietis nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.