Kodėl sustojo Šeimyniškių gatvės remontas?

Komentarai 14

 1. Jccgchcj says:

  Rinkit toliau liberalus :)))))

 2. Antanas says:

  Man tai viskas aišku, siaurins gatvę. Ir taip mažins avaringumą, gerins eismo sąlygas pėstiesiems ir dviratininkams.

 3. kardas says:

  stebint remontų/įrengimų darbus Vilniuje, susidaro įspūdis kad tai tiesiog dėsningumas – darbai pradedami, nuveikiama 20-80% darbų, staiga viskas sustoja, teritorija pagal galimybes yra aptveriama/užtveriama, ir visa tai paliekama laikotarpiui nuo 2 savaičių iki pusmečio – darbų judėjimo jokio, aiškios ir TIKRAI viešos info – jokios. ir poto stebisi kodėl miestiečiai virtualiai krauna tam tikrą substanciją, didelėm šakėm merui ir kitiems valdininkėliams ant galvų 🙂

 4. XooX says:

  Teisingai, pirma nuimam pakankamai geros būklės asfaltą paliekant vieškelį mašinų laužymui, o tada pradedam projektuoti. O kam tie projektai? Visą naujamiestį baigiate išdrakoninti be jokių projektų…

  • Tomas says:

   Sveikas atsimerkes. Nepatikesi, bet Naujamiescio projektas buvo ir jis buvo viesinamas, net kelis kartus dar pries du metus. Ejom, kalbejo, siulem. O tu ka? Tik komentaruose drasus?

   • Pavilnietis says:

    Nu ir ka cia Tomai nupezejai:) Ejot, kalbejot, siulet, ir kazkaip pagal Nikitino figurines fantazijas agile’u padarius projekta paaiskejo, kad pasirodo dvi juostos nebetelpa, teks vienpusi daryt:) Cia apie Algirdo g., jei kas nesuprato. Statybos agile’u – naujausias Nikitino metodas matyt!

   • XooX says:

    Tai ėjote, kalbėjote, siūlėte ir vistiek beveik pabaigus reikia perdaryti? Aš žinau kiek kitokią istoriją, kuri paplito visame Vilnuuje. Tokie gatvių darkymai priskiriami paprastajam remontui, nors turėtų būti rekonstrukcija. Todėl prisidengdami tuo Nikitinas & Co ir nedaro normalių projektų ir net konkursų darbams neskelbia. O prireikus net ir iš naujo perdaro. Kiek Grinda paprašo, tiek ir sumokama.

    • Donatas Andrijauskas says:

     Sveiki, jei žinote ir turite neužginčiajamų faktų būtinai pasidalinkite su mumis. Atsiųskite asmeniškai man [email protected] pabandysime paanalizuoti ir parašyti straipsnį apie tai.

     • XooX says:

      Kokių Jums dar “neužginčijamų” faktų reikia? Kad beveik užbaigti darbai iš naujo perdaromi? Nuvažiuokite į Algirdo g. ir pasižiūrėkite į sumontuotus šviesoforus. Jie buvo užsakyti ir įrengti dvipusiam eismui iš rangovo (nes Grinda pati nemontuoja), todėl nebesugebėjus pakeisti užsakymo buvo tokie ir įrengti. O darbai, kuriuos pati Grinda daro, buvo perdaryti (sudėti bortai ir šaligatvis vėl išardyti ir įrengti iš naujo ir t.t…). Viso to foto įrodymų pilni forumai ir facebookai. Ar jūs matėte bent vieną viešąjį konkursą tokioms gavių pertvarkoms? O sumos pagal darbų apimtis net plika akimi matomos nemenkos. Kodėl Konstitucijos pr. augalus kartu su savivaldybės veganais sodina privataus UAB darbuotojai apvilkti “Vilniaus” liemenėmis, kad nesimatytų pavadinimo? Čia tik visiškai aklas gali nematyti kaip taškomi visų per m.Parking sunešti eurai lygiai 0 išleidžiant parkavimo ar viešojo transporto problemoms spręsti.

      • Donatas Andrijauskas says:

       Aš jūsų ir prašau pateikti faktus ir esmę, o ne kratinį problemų, kur ar kažkur skaičiau. Jei yra problema bandome klausti savivaldybės, kodėl taip yra, kas atsakingas, kas kaltas. Nereikia isterijos, reikia bandyti išaiškinti tas problemas, kodėl daroma taip daroma ir savivaldybė tegul aiškinasi.

       • XooX says:

        Jokios isterijos. Jei ji ir buvo, tai prieš kokius 6 metus, supratus naujo mero darbo metodus. Aš esu vilnietis ir kasdien matau kas vyksta mano mieste. Man nereikia nieko skaityti nes faktai matomi plika akimi. Per daug su dabartine VMSA projektų padaręs, kad kas bandytų irodyti priešingai….

        • Donatas Andrijauskas says:

         Tai viskas OK. Labai sveikinantis dalykas. Tai dėl to ir sakau, parašykite a, b, c ir t.t. matomas problemas, o mes einam teiraujamės ir aiškinamės, kodėl taip vyksta. Tam ir reikalinga žiniasklaida, kad padėtų gyventojams bendrauti su valstybinėmis institucijomis viešai.

 5. zigmus says:

  Reik konkrečiai. Ką sugalvojo keist?

  • Arunas says:

   Tofel kad vilniaus koloradas nori pakenkti vairuotojams.dabar temps darbus kad spustys didesnes butu


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist