Vilniaus gatvės

Karoliniškių ir Lazdynų viešųjų teritorijų priežiūrą perima „Ecoservice“

Ekologinių sprendimų bendrovė „Ecoservice“ nuo 2022 m. sausio 1 d. perims Vilniaus Karoliniškių ir Lazdynų mikrorajonų viešųjų teritorijų tvarkymą. Bendrovė bus atsakinga už šaligatvių, kiemų, automobilių stovėjimo aikštelių, žaliųjų erdvių priežiūrą: žiemą bus valomas sniegas, šiltuoju metų laiku pjaunama žolė, rudenį – grėbiami ir išvežami lapai. 

Prižiūrima teritorija sudarys daugiau nei 300 ha plotą. Bendrovės investicijos paslaugų teikimui siekia 1 mln. eurų.

„Pradėti naujų teritorijų priežiūrą žiemos metu yra nemenkas iššūkis, tačiau esame tam pasiruošę: turime komandą, reikalingą techniką, susiplanavome teritorijų tvarkymo maršrutus ir apsibrėžėme darbo prioritetus. Komanda pasiruošusi keisdamasi dirbti visą parą, įgyvendinti keliamus uždavinius, taip pat reaguoti į gyventojų užklausas. Tikimės ne tik sėkmingai perimti darbus, bet ir ilgainiui pakelti paslaugų kokybės kartelę“, – sako Diana Lubė, „Ecoservice“ teritorijų administravimo vadovė.

 

Teritorijų priežiūrai bendrovė pasitelks specialiai įsigytą naują techniką – mechanizuotas šluotas, elektrinius siurblius šiukšlėms rinkti, vakuuminę mašiną su drėkinimu šaligatvių valymui, šienavimo robotus, pūstuvus ir 7 „John Deere“ traktorius. Nemažą dalį technikos sudarys mažiau taršūs ir tyliai veikiantys akumuliatoriniai ar elektriniai mechanizmai. 

Taip pat jau surinkta ir 50 patyrusių darbuotojų komanda – ji atliks tiek mechanizuotus darbus, tiek tuos, kurių technika nudirbti negali dėl reljefo ar kitų miesto ypatumų.

D. Lubė pažymėjo, kad „Ecoservice“ rūpinsis ir Karoliniškių bei Lazdynų gatvių pakraščiais, o Vilniaus gatvių važiuojamąją dalį kaip ir iki šiol atsakingai prižiūrės UAB „Grinda“.

 

Miesto bendrųjų teritorijų priežiūra „Ecoservice“ komandai yra gerai žinoma veikla – jau daugelį metų įvairiose Lietuvos vietovėse bendrovė teikia aplinkos tvarkymo paslaugas. Iki šiol Vilniaus regione bendrovė daugiausia vykdė komercinių teritorijų priežiūrą, tačiau nuo šių metų spalio „Ecoservice“ buvo patikėta prižiūrėti visas 52 Vilniaus miesto kapines, nuo gruodžio pradžios – ir prestižinę Vilniaus pilių direkcijos zoną šalia Gedimino kalno ir Karaliaus Mindaugo paminklo. 

Kviečiame gyventojus, turinčius klausimų ar pastebėjimų dėl Karoliniškių ir Lazdynų mikrorajonų tvarkymo, kreiptis į „Ecoservice“ bendruoju tel. nr. 8 687 44444 arba elektroniniu paštu [email protected].

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su partneriais

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Žinovas...
Žinovas...
4 mėnesius

Šiandien mačiau jau pylė druską ant šaligatvio ir daug.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button