Į Vilniaus gatves išriedės vairuotojų siaubas: pažeidimus fiksuos akimirksniu

Komentarai 24

 1. Virma says:

  Ko jūs čia viduriuojat,vilniečiai,važinėkit pagal taisykles tai ir nereiks mokėti baudų.

  • Test says:

   Būtent. Skamba kaip vagys, besipiktinantys, kad tiek daug užrakintų durų šiais laikais.

 2. DURNIŲ LAIVO KASDIENYBĖ- says:

  Amžinai kylančios kainos, drakoniški mokesčiai, draudimai, apribojimai, baudos ir žmonių skurdinimas. Bėgti iš čia neatsigręžiant kur akys veda…

 3. kažkas says:

  Negerai su ,,skystapročiais” OLIMPE…

 4. Šaunuoliai says:

  Daugiau baudų, daugiau ribojimų, juk reikia kažkaip surinkti pavogtus iš biudžeto pinigus. Vietoje skatinimo slepiasi krūmuose su radarais.
  Ir taip ne visur – visur policija stovi matomoje vietoje, kad daryti pažeidimų prevenciją, o ne rinkti bapkes. Štai kuo skiriasi išvystyta šalis nuo vagių šalies.

 5. Simasiaus Dviratis says:

  Ruh roh! Reikia vazinet pagal taisykles ir pas komentuojancius uzsiliepsnojo sedmenys.

 6. Bausti says:

  Mūsų valdžia nieko daugiau nemoka tik bausti bausti ir dar kartą bausti.. Gal Jūs pradėkite nuo savęs, rodykite pavyzdį? Rimtai pradėta kovoti su automobilių varituojais, radarai, vidutinio greičio matuokliai, trikojai, nežymėtos auto, stovėjimas ir t.t. Lyg tai būtų didžiausia visuomenės problema. Gatvių infrastruktūra užmiršta. Valdininkų godumas, tarnybinių automobilių naudojimas ne darbo metu, pasipinigavimas siekia aukšta lygį.
  Žmonės, Jums po truputi nekyla minčių nuversti šią valdžią, kuri nieko daugiau nemoka tik riboti ir bausti? Gal nubauskime juos.. 🙂

  • Profas says:

   Tai išsirink savo valdžią, kur leis važinėti su išpjautais katalizatoriais be stabdžių ant 200 kmh mieste, o parkuotis galėsi ant šaligatvio. Šunų šūdų nereikės rinkti, o ir pats galėsi šikti ant šaligatvio. Na ir žinoma panaikins akcizus alkoholiui ir leis rūkyti troleibusuose. Baudėjas atsirado, žiūrėk kad teistumo negautum su raginimais versti valdžias.

 7. vagys says:

  Vietoje to, kad valdžiagyviai skirtų lėšas kelių lopymui ar stovėjimo aikštelių platinimui, jie eilinį kartą mokesčių mokėtojų pinigus skiria žmonių apiplėšinėjimui.

 8. Jojo says:

  Gal būt šis prašmatnus, už mano ir kitų nusikaltėlių pinigus, nupirktas aparatas galėtų fiksuoti kelių duobes, neišmanų ‘išmaniųjų’ šviesoforų veikimą, nesuprantamą kelių žymėjimą, ir valdiškus valdininkų automobilius nedarbo valandom? Tadum būtų daug pasitenkinimo.

 9. dss says:

  Labai gera žinia, kol kišenės nepapurtys vandalai ir kelių gaidžiai, tol niekas čia neveiks ir visiems bus poohhui

 10. Lordas says:

  Valstybinis reketas įgauna pagreitį,metamos visos pajėgos ant vairuotojų,pradedant trikojais ir visomis kitomis spec.priemonemis,liūdnas vaizdelis,kad visa auklėjima pradedam nuo kito galo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist