Vilniaus gatvės

Į gatves išrieda nauji greitosios medicinos pagalbos automobiliai

VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stoties automobilių parkas pasipildė nauja transporto priemone – padidinto pravažumo greitosios medicinos pagalbos automobiliu.

„Šis, visus GMP poreikius atitinkantis, šiuolaikiškas Greitosios pagalbos automobilis buvo įsigytas už Vilniaus miesto savivaldybės lėšas ir šiandien jau pasiekė Greitosios medicinos pagalbos stotį. Teliko į naująjį GMP automobilį perkelti medicininę įrangą ir jis pradės savo misiją –  teikti pagalbą vilniečiams“, – rašoma pranešime.

Tai vienas iš penkių 2021 m. įstaigą pasieksiančų naujų GMP automobilių. Kiti 4 įsigyti GMP stoties lėšomis ir netrukus taip pat  pasieks Greitosios medicinos pagalbos stotį.

 

GMP automobilis „VW Crafter“ – 130 kilovatų galingumo, keturių varomų ratų, darbinis tūris – 1968 cm3, patogiai suplanuota medikų darbo aplinka, įmontuotos patogios ergonomiškos sėdynės.

Šiuo metu VšĮ Greitosios medicinos pagalbos automobilių parką sudaro 44, įvairių markių GMP automobiliai. 5 jų bus pervesti į rezervinius ir pakeisti naujais.

GMP pagalbos automobilis vidutiniškai per metus nuvažiuoja apie 75 tūkst. kilometrų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
42 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
XooX

Visgi dyzeliniai kažkodėl, p. Gentvilai. Crafteriai būna ir elektriniai…

hmmm

o kiek būna pakrovimo stotelių? gal nereikia svaigt, viskas savo laiku

XooX

O paprasti piliečiai kažkokias kitas stoteles turi, kad juos verčia sėsti į elektromobilius?

aaa

elektriniai tik 99km nuvaziuoja

XooX

Koks man skirtumas. Jei mane verčia parduoti savo ‘taršų’ transportą ir sėsti į elektromobilį nepriklausomai kokia mano perkamojji galia ir sukurta infrastruktūra, tai kodėl kitiems tai neturi galioti? Ypač valdiškoms struktūroms.

Paulius

Kodėl prie GMP stoties administracijos Viršiliškėse stovėjimo aikštelė it prie prabangaus verslo centro (turiu omeny automobilius, pats parkingas tai kaip po bombardavimo)? Tas pats buvo ir iki COVIDo – tai vargu ar čia medikų priedai 😉

Pilietis

Koks jums skirtumas kokios ten mašinos? Gal žmones lizingavo. Geriau pats galvokit kaip uždirbti, o ne į kitų žmonių mašinas žiūrėkit.

Vaclovas

Ar žinote, kas yra atsakomybė?

Vaclovas

Jau nekalbu apie pareigas, yra tiesiog žmogaus vaidmenys, kuriuos jis turi atlikti su atsakomybe (tėčio, mamos, vyro, žmonos, draugo, brolio). Kai matau, kad kokioje nors važių atstovybėje darbuotojai nesinaudoja atstovaujamos bendrovės gaminiais – neretai, jei tai pigios paveizos, dargi pabrėžtinai – nenoriu net užsukti vidun, ką jau ten pirkti. Nori-nenori, už savo elgesį tenka prisiimti atsakomybę.

Paskutinį kartą redaguota 5 mėnesius (Vaclovas)
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button