Vilniaus gatvės

„Grinda“ paaiškino, kodėl vėl sustojo A. Kojelavičiaus gatvės remonto darbai

Naujosios Vilnios gyventojai toliau pyksta dėl vėl sustojusių A. Kojelavičiaus gatvės remonto darbų. Tai jau ne pirmas kartas, kai įsibėgėję darbai vėliau sustodavo. Šį kartą „Grindos“ atstovai tvirtina, jog darbai sustojo dėl gatvės dangos medžiagiškumo.

„Vykdant darbus, išryškėjo kelios skirtingos koncepcijos dėl gatvės dangos medžiagiškumo ir iškiliųjų sankryžų įrengimo. Urbanistikos specialistai šią savaitę ketina priimti sprendimą, kuri koncepcija šioje gatvėje būtų efektyviausia“, – sako „Grindos“ atstovas.

Kaip tvirtina UAB „Grinda“ darbus planuojama vėl pradėti jau kitą savaitę, o užbaigti iki rugpjūčio 15 d.

 

„Kai bus galutinai suderinti ir patvirtinti sprendiniai. Patvirtinimo tikimės jau šią savaitę, kitą – planuojame atnaujinti darbus. Sutvarkius gatvės bortus, bus galima planuoti asfaltavimo darbus“, – tvirtina įmonės atstovas.

Numatoma, kad asfaltavimo darbai vyks naktimis, kad nebūtų trikdomas viešojo transporto eismas.

Primename, jog A. Kojelavičiaus gatvės atnaujinimo darbus nuo Gandrų g. iki Arimų g. vykdo UAB ,,Grinda”. Kitos gatvės atkarpos remontą atlieka UAB ,,YIT Lietuva”.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
saulėtoji Velneika

Ten ne tik pačią Kojelavičiaus gatvę tvarkyti reikia, tačiau bent minimaliai palopyti ir greta esančių gatvių šaligatvius. Pavyzdžiui, tokia Palydovo gatvė. Ten niekada nebuvo gero šaligatvio, vietomis nebuvo ir nėra išvis jokio. Suprantu, kad sprendžiant opią rajono problemą ir vedžiojant nuotekų vamzdyną, viską teks išknisti, tačiau bent jau laikinai, iš kokių senų plytelių palopyti tuos visiškai išdaužytus šaligatvius, kuriais bobulytės vis tiek eina į bažnyčią bet kokiu oru, tikrai būtų galima. Kaip tik neseniai teko vaikščioti tomis vietomis. Klaiku! Ant kažkokio ten Šeimos ugdymo centro buvusios klebonijos pastate netoli bažnyčios vien lenkų kalba iškabintas baneris jau pradeda atrodyti išvis įdomiai…

Rokas

Geriau tegu papasakoja kada Dziaugsmo gatves rekontrukcija prasides?

Gyventojas

O kas kompensuos automobilių remonto išlaidas??? Metus laiko važinėti isfrezuota ir duobėta danga yra papildomos ir neplanuotos išlaidos. Ar Vilniaus valdžia mano, kad šiame rajone gyvena ne žmonės? Visiškai jokios atsakomybės už savo įsipareigojimus. Gėda.

Liberalas

Žmonės, bet nemanau kad ten gyvena daug Laisvės partijos rinkėjų… Tai teks pakentėti, nes tokie rajonai neturi prioriteto.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button