Įsibėgėja dar pernai rudenį pradėtas kompleksiškas Grigiškių gatvių tvarkymas. „Grinda“ jau baigė Vilniaus gatvės atkarpos remontą, šiuo metu įrengiami ar atnaujinami šaligatviai pagrindinėse Kovo 11-osios, Kunigiškių, Šviesos, Lentvario gatvėse.

Šiomis permainomis labiausiai džiaugiasi Vilniaus gatvės gyventojai – duobėtas žvyrkelis tapo asfaltuota dviejų eismo juostų gatve. Čia įrengta moderni miesto infrastruktūra: paviršinių nuotekų tinklų surinkimo sistema, šaligatviai, gatvės apšvietimas; paklota asfalto danga, sutvarkyti įvažiavimai į daugiabučių kiemus.

„Išspręsta ne tik gyventojus varginusi duobėto ir dulkančio kelio problema, bet ir lietaus nuotekų tvarkymas. Iki šiol čia nebuvo paviršinių nuotekų surinkimo sistemos – lietaus ar pavasarinio atlydžio metu vanduo tvindydavo žemiau esančius garažus. „Grinda“ įrengė paviršinių nuotekų surinkimo sistemą, kuri neleis vandeniui kauptis paviršiuje“, – pasakoja darbus atlikusios bendrovės „Grinda“ direktorius Kęstutis Vaicekiūtis.

Įmonės specialistai Vilniaus gatvėje taip pat sutvirtino šlaitą, įrengė techninį ir pėsčiųjų šaligatvį, sutvarkė septynis įvažiavimus į kiemus. Gatvės atkarpoje, kuri iki šiol skendėjo tamsoje, įrengtas modernus apšvietimas, prie namų sumontuoti požeminiai šiukšlių surinkimo konteineriai.

Šiemet Grigiškėse bus vykdoma ir daugiau darbų: numatyta sutvarkyti įvažiavimus į daugiabučių kiemus, įrengti ir atnaujinti beveik 900 m šaligatvių Šviesos, Kovo 11-osios, Kunigiškių gatvėse.

Vilniaus miesto daugiabučių namų kiemų tvarkymui šiemet bus skirta apie 2 mln. eurų, naujų šaligatvių įrengimui ir remontui – apie 0,8 mln. eurų, gatvių ir kelių priežiūrai, remontui ir asfaltavimui suplanuota apie 8 mln. eurų, skverų tvarkymui ir įrengimui – 1 mln. eurų, „Koriams“ kiemuose automobiliams statyti – 0,5 mln.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse greitai pasirodysiantį e. kontrolės automobilį?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist