Vilniaus gatvės

Geležinio Vilko gatvėje buvo partrenktas briedis: susidarė spūstys (video)

Antradienį judriausiojoje Vilniaus gatvėje, Geležinio Vilko, netoli Santariškių, automobilis partrenkė briedį.

Policija tvirtina, jog apie nelaimę buvo pranešta apie 14 valandą ir kad automobilis „Volvo“ susidūrė su staiga į kelią išbėgusiu briedžiu.

Po susidūrimo avarijos vietoje prireikė medikų, o Geležinio Vilko gatvėje susidarė spūstys. Dėl šio incidento buvo užblokuotos abi eismo juostos, pradėjo formuotis spūstys Molėtų plento kryptimi.

 

Geležinio Vilko gatvė – antra pagal ilgį Vilniaus gatvė. Prasideda Savanorių-Laisvės prospektų žiede, o baigiasi prie Santaros klinikų. Turi tunelį po Nepriklausomybės aikšte. Gatvėje leidžiamas didžiausias greitis visame Vilniuje – vietomis 80 km/h.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Romualdas

Čia Geležinii Vilko gatvė….
Joninių vakarą Riešėje prie vieno iš laužų vyko žvėrių gaudynės-lapė užsivijo stirną su jaunikliu matomai medžiodama pasirinko stirniuką….
Taigi, krašte mažėja gyventojų ir daugėja žvėrių, mažėja miškai,nes mes juos atimam iš jos gyventojų, tad jie tampa mūsų gyvenimo dalimi-žūva, kaip ir žmonės, kelyje.
Štai rajono savivaldybė išdavė leidimus statyti namus iškurtus miško pakraštį, kur auga gražūs ąžuolai! LYG NETURĖTUME VIETOS LAUKUOSE?!
SUSIMĄSTYKIME!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button