UAB „Grinda“ informuoja, kad nuo šios savaitės pradeda remontuoti Savanorių prospektą. Dėl remonto darbų gatvėje bus ribojamas eismas.

Nuo Vaduvos stotelės iki Fizikos instituto stotelės bus sutvarkyti kelkraščiai, pašalintas perteklinis šalikelėse susikaupęs grunto sluoksnis, sutvarkytos asfalto pažaidos, paklota nauja asfalto danga.

„Savanorių prospektas – viena judriausių sostinės gatvių, vedanti į Aukštuosius Panerius, Trakų Vokę, Grigiškes, Vaidotus, ir svarbi jungtis su autostrada Vilnius-Klaipėda bei magistraliniais keliais link Trakų ir Druskininkų. Ilgi eksploatacijos metai ir intensyvus sunkiojo transporto eismas daro įtaką dangos kokybei, todėl atėjo laikas atnaujinti šią svarbią transporto arteriją“, – sako „Grindos“ atstovai.

Darbų vietoje įrengti laikini įspėjamieji ir draudžiamieji kelio ženklai, nukreipiamosios gairės, apie remontą skelbia švieslentės.

„Remonto metu bus stengiamasi sudaryti kuo mažiau nepatogumų eismo dalyviams: darbai vyks ne piko metu (nuo 9 val. iki 15 val.). Vairuotojus prašome atkreipti dėmesį, kad dėl vykdomų darbų mažinamas leistinas greitis, transportas nukreipiamas viena eismo juosta. Jei yra galimybė, rekomenduojame planuoti kelionę Gariūnų gatve”, – rašoma „Grindos“ pranešime.

Darbus žadama užbaigti iki birželio 5 d.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist