Vilniaus gatvės

„Cyclocity“ aštunto sezono naujiena: sumažintas dviračių nuomos užstatas

Aštuntą kartą sostinėje startavusi miesto dviračių dalijimosi sistema „Cyclocity Vilnius“ šį sezoną planuoja sulaukti 2 mln. kelionių, užfiksuotų nuo sistemos veikimo pradžios. Šiemet sistemą administruojanti lauko reklamos kompanija „JCDecaux Lietuva“ dviračių sezoną paankstino beveik mėnesiu, kad sostinės gyventojai turėtų saugią alternatyvą, kaip judėti mieste karantino metu. Nors ankstyvas dviračių sezonas nebuvo intensyvus, tačiau žvelgiant į gegužės mėnesio statistiką pastebima, kad žmonės grįžo į kasdieninį ritmą ir dviračiais ne tik keliauja į darbus, bet ir renkasi aktyvias laisvalaikio keliones mieste.

 „Suprasdami vartotojų poreikius ir pasikeitusias finansines galimybes šiemet nusprendėme gerokai sumažinti paslaugos užstatą, kad dviračių nuomos sistema būtų draugiškesnė ir prieinamesnė kuo platesnei auditorijai. Nuo šiol norintiems įsigyti 3 dienų kelionės bilietą terminale bus užšaldomas 30-ies eurų užstatas, o bilietą perkant internetu užstatas nėra taikomas. Tradiciškai šį sezoną galima įsigyti ilgalaikes bei verslo narystes. Visoms narystėms ir bilietams galioja ta pati taisyklė – pirmos 30-imt kiekvienos kelionės minučių yra nemokamos, o kelionių skaičius neribojamas“, – teigia „JCDecaux Lietuva“ vadovė Žaneta Fomova.

 „Cyclocity Vilnius“ komanda kartą per dieną dezinfekuoja dviračių rankenas ir terminalus, tačiau taip pat labai prašo vartotojų atsakingai rūpintis savo bei kitų sveikata, naudoti vienkartines pirštines, dezinfekcinius skysčius ir po kelionės neliesti veido bei plauti rankas. Vartotojams rekomenduojamas greičiausias ir patogiausias būdas atrakinti dviratį – tiesiog priglausti savo narystės kortelę prie norimo stovo.

 

Norint po sostinę riedėti dviračiu tereikia atlikti kelis žingsnius: svetainėje cyclocity.lt įsigyti trijų dienų bilietą (galima įsigyti ir terminale) arba sezono narystę. Pastarąją  būtina susieti su narystės kortele („Cyclocity“, „Vilniečio kortelę“ ir kt.). Turint bet kurią narystę arba bilietą, per jų galiojimo laikotarpį, dviračius iš punkto galima pasiimti neribotą kiekį kartų. Nusipirkus sezono narystę ar bilietą – kiekvienos kelionės pirmas pusvalandis yra nemokamas, o kiekvienas sekantis kelionės pusvalandis apmokestinamas pagal nustatytą tarifą. Planuojama, kad ryškieji dviračiai Vilniaus gatvėmis važinės iki vėlyvo spalio. Taip pat dar šiemet „Cyclocity Vilnius“ komanda ruošiasi sistemos atnaujinimo darbams, kad vartotojams būtų patogiau ir galėtų dviratį atrakinti tiesiog savo telefonu. Šiuo metu sostinėje dviračiais galima dalintis 37-iuose nuomos punktuose.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button