Žirmūnuose, greta Žalgirio ir Rinktinės gatvių kampe statomos „Lidl“ parduotuvės, netrukus prasidės Žalgirio, Rinktinės ir Trimitų gatvių atkarpos bei sankryžos rekonstrukcija. Pateiktuose projektiniuose siūlymuose numatoma minėtas gatvių atkarpas ir jų sankryžas rekonstruoti, keičiant jų ilgius, eismo juostų skaičių, važiavimo kryptis, ženklinimą bei eismo reguliavimą.  Taip pat šiuo projektu tose vietose bus atnaujintas apšvietimas, įrengti nauji dviračių takai bei šaligatviai. Visus darbus numatoma įgyvendinti keturiais etapais.

Darbai Žalgirio gatvėje

Numatoma, kad Žalgirio gatvės dalyje, ties susikirtimu su Rinktinės ir Tuskulėnų gatvėmis bus atliekami gatvės platinimo darbai: vietoj esamų trijų juostų bus įrengti papildoma ketvirtoji eismo juosta. Tuomet posūkiui į kairę iš Žalgirio gatvės bus skiriamos net dvi eismo juostos (šiuo metu tam skirta viena eismo juosta). Taip pat iš Žalgirio gatvės bus įrengtas ir vienas iš įvažiamų į būsimą „Lidl“ parduotuvę.

Tuskulėnų gatvė

Šioje rekonstruojamos gatvės atkarpoje ji bus platinama, už žalios vejos ruožo bus įrengiamas šaligatvis, atnaujinama pėsčiųjų perėja. Rekonstruojamos atkarpos ilgis – 120 metrų.

Rinktinės gatvės darbai

„Ruože tarp Tuskulėnų ir Trimitų gatvių šiuo metu Rinktinės gatvėje įrengtos 4 eismo juostos – dvi viena kryptimi ir dvi priešinga. Rekonstrukcijos metu gatvė bus praplatinama ir įrengiamos 5-ios eismo juostos, kurių vidurinė bus persikeičianti. Prie Trimitų g. bus įrengiama iškili pėsčiųjų perėja. Ties šviesoforine sankryža saugumo salelė praplatinama“, – minima „Efektyvaus projektavimo“ siūlyme.

Naujas dviračių takas

Taip pat verta paminėti, jog naujai projektuojamas dviračių takas ir šaligatvis nuo Minties gatvės iki S. Žukausko gatvės palei Apkasų ir Ulonų gatves. Naujos dviračių trasos ilgis – 500 metrų.

Projekto techniniai parametrai

  • Projekto vystytojas – Vilniaus miesto savivaldybė;
  • Projektinius siūlymus ruošė – MB „Efektyvus projektavimas“, projekto vadovas – Benas Ubartas.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki spalio 29-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu paštu [email protected]. Projekto viešas svarstymas numatomas pirmadienį, spalio 29 d., Vilniaus miesto savivaldybės patalpose, Konstitucijos pr. 3, 239 kab. (2 aukšte). Diskusijų pradžia 17.00 val.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist