VVT pripažįsta: diegiant naująją e. bilieto sistemą, būta klaidų

Komentarai 10

 1. Pikta vilnietė says:

  „taip pat dalyje transporto priemonių dar montuojama įranga“ – reik suprast, supuvusiose škodose? Tai nesirengiama jų keist? Ar atvykus naujoms vėl bus iiiilgai montuojama? Net ir naujuose (sąlyginai) troleibusuose ar autobusuose būna, kad bent po vieną komposterį neveikia. Normalu? O jau tuoj metai, kaip „naujoji sistema sėkmingai įdiegta“…

 2. Domas says:

  Kaip gi užknisa tokia rašliava:

  “Sistema startavo sėkmingai, bet techninių trikdžių išvengti nepavyko. Bet sako, kad startavo sėkmingai, tik techninių trikdžių išvengti nepavyko. Atstovas teigia: ‘sistema startavo sėkmingai, bet techninių trikdžių išvengti nepavyko’. Galime daryti išvada, kad startavo sistema sėkmingai, tik technininių trikdžių išvengti nepavyko.”

  Dešimt kartų iš tuščio į kiaurą pilstyti – žurnalistinė impotenciją ir nepagarba skaitovams.

 3. Runkeliu stebejimas says:

  O klaipedieciai irgi tokie bumbantys runkeliai buvo 3-4 metus atgal ivedus nauja transporto atsiskaitymo sistema? Irgi nesamones rasineji: “Pinigu svaistymas”, “Geriau butu isleide ant pasalpu”, “Sena ir taip gerai veikia”…?

 4. Kortelinis says:

  Jokiu klaidu nematau. Dirba kompanija, kuri sukurusini ir idiegusi ne viena openloop sistema. Tad zino ka daro. Laukiu kada galima bus atsiskaitineti arba programele, arba kortelemis bei telefonais. Tuomet galima bus ismesti sita JUDU kortele. Kas del nauju popieriniu qr bilietu, kuriuos gali uz grynus nusipirkti is vairiuotojo, tai yra visiskas idiotizmas. Palikite tuos vairuotojus ramybeje. Jokiu grynuju, jokiu popieriniu bilietu!

 5. Nikoleta says:

  Visa ta sistema – viena didelė klaida! Pinigų tratinimas ir tiek. Po šiai dienai važinėja transporto priemonės be nei vieno naujojo komposterio, senieji atjungti. Taip išeina kaip anam posakyje “pirk dramblį!”

 6. Piktas says:

  Kiek milijonu isplovet su savo nauja sistema ir dar kokius metus kisite pinigus, kad sutvarkyti sistema. Bukite praik..ti

 7. Gintaras says:

  Kai autobusas išvažiuoja iš stotelės,po 10-20 sekundžių kompiuteryje parodoma,kiek skubėta ar vėluota atvažiuoti į tą stotelę įvažiuojant….Vairuotojas ,mato jau pavėluotą informaciją,todėl nenustebkite,jai pabučiuosite autobusui į uodegą,kai bus išvažiavęs net trim-keturiom minutėm pirma grafiko !

 8. Vilnietis says:

  Visiška nesamonė. Jei ilipa daug žmonių negali prieit, negali suspėt atžymėt, nes kiti skuba atsižymėti. Ekranioke viskas greit dingsta… Padarykit transportą už dyką, nes važiuoja ne milijonieriai, o mokiniai, studentai, dirbantys ir pensininkai! Vilnius turtingas, juk matome kas vyksta ir kiek jau milijardų išleista.

 9. asdfg says:

  Man dar idomu, kodel jie padare, kad jei nori pasitikrinti korteles likuti internetu, reikia accounta kurti, a?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist