Balandžio 1 d. savivaldybė nusprendė nelaukti ir pasidalinti su vilniečiais džiugia žinia: buvo patvirtintas tramvajaus projektas. Šios viešojo transporto priemonės vilniečiai laukė ilgus metus. Šis sprendimas – tai savivaldybės atsakas į augantį gyventojų skaičių ir viešojo transporto alternatyvų trūkumo.

Trečiadienį vilniečius jau buvo pasiekusi pirma džiugi žinia – Vilniuje bus didinamas maršrutų skaičius, o 44 maršrutų kursavimas taps dažnesnis. Šių pokyčių vilniečiai sulauks 2026 arba 2027 metais. Tuo pačiu metu turėtų prasidėti tramvajaus projekto įgyvendinimas.

Tiesa, projektas dar nėra skelbiamas. Kodėl planais buvo pasidalinta per šventes – neaišku, tikriausiai nuspręsta padovanoti gyventojams dar daugiau gerų emocijų.

Balandžio 1 d. pasirodžiusi informacija – tikras netikėtumas. Juk daug kartų pats meras minėjo, kad šiuo metu Vilniui tramvajus nereikalingas ir tai galėtų būti ateities reikalas. Visgi vis dažnėjantys vilniečių skundai dėl viešojo transporto privertė pakeisti nuomonę ir imtis šio projekto jau dabar.

Darbai turėtų prasidėti lygiai po dviejų metų, t.y. 2026 metų balandžio 1 d.

Gerbiamieji skaitytojai, MadeinVilnius.lt redakcija informuoja, kad šis straipsnis – tai balandžio 1 dienos pokštas. Norėdami atkreipti į Vilniaus viešojo transporto plėtros problemą, pasirinkome tramvajų, kuris net ir besikeičiant valdžioms niekur nejuda. Su Balandžio 1-ąja!

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

175 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist