Vilniaus viešąjį transportą žadama suskirstyti kaip Londone: miestas bus padalintas į zonas

Komentarai 49

 1. Londonietis says:

  Gerai smegeneles istizo po vakcinu

 2. Vilniete says:

  Gerai pinigus isplaus , o kokybes atzvilgiu bus blogiau . Visi tik zada , bet realiai nieko nedaro kad palengvinti paprastam zmoguciui vazinejima viesuoju transportu . Kelius platina tik dviratininkams , o autobusai kaip stovejo taip ir stoves kamsciuose . Pries kurdami tokius planus tegul valdyninkai atsiseda 7 val ryte ir persivaziuoja viesuoju transportu . Pastovi kamstyje pilname autobuse ir paziuri per kiek laiko jam pasiseks pasiekti centra . O tai pat idomu gyveni Vilniuje bet pasirodo ne Vilniuje o priemiesti arba uzmiestis . Tai gal tada zenklus perstatome Vilniaus teritorijos . Centras Vilnius o visa kita Vilniaus rajonas .

  • Jonas says:

   Labai sutinku dėl savivaldos ribų perstumdymo. Nes labai jau atsibodo kad kotedžų gyventojai pastoviai aiškina kaip čia centre gatvės per siauros jų visureigiams. Atskiriam savivaldas ir kotedžininkai galės sau patys nuspręsti tiesti autostradas po lanagais, o mes mieste susitvarkysime gatves kad būtų jaukios ir patogios ne tik automobiliams.

   • E says:

    Ponulis kazkokia baisia nuoskauda turit ant gyvenanciu kitur, kad po kas treciu komentaru stumti reikia? Vaziuojant is priemescio ir taip gaunasi brangiau, nes reikia uz daugiau laiko susimoketi; jei bus dar brangiau bus tik dar didesne motyvacija vaziuoti automobiliu. O ir dauguma is priemesciu manau mielu noru nevaziuotu i “centra” jei tik galetu. Beje nemazai P zonos priklauso miestui o ne rajonui ir atitinkamai su mokesciais.

    • strazdas says:

     Jei važiuojat iš priemiesčio tai vis dar nebrangu, reikia branginti.

 3. Jomantas says:

  Kad ir ką darys – Kauno VT sistemai visvien neprilygs… Netvarka mieste…

 4. Pakeisti kompiuterine programa uz 506 mln…….tai nereali kaina…….

 5. ar teisingai suprantu says:

  kad nebelikus laiko bilietų (30 ir 60 min) reikės bilieto kiekvienai transporto priemonei: t.y. jei dabar su vienu bilietu galiu važiuoti nors ir trimis persėdimais, tai dabar persėdant iš vieno autobuso į kitą turėsiu sunaudoti du bilietukus?

  ir dar sakoma, kad kainos prasme viskas išliks panašiai. Ne, neišliks. jei dabar iš Dvarčionių iki centro man pakanka vieno persėdimo ir 90 ct., tai po to reikės priemiestinio bilietuko ir centro bilietuko. maža to, dar reikės persėdant reikės žiūrėti, kad sustojimas būtų centro teritorijoje, nes kitu atveju reikės dviejų priemiestinių bilietų.

  • Jonas says:

   Turbūt bus bilietai galiojantys keliose zonose, tarkim 1-3 zonos, 2-3 zonos, 1-2 ir panašiai. Tai kelionei į centrą užteks vieno bilieto, tik jis brangesnis negu bilietas vienoje zonoje.

   • Iseina says:

    Tai vetoje dvieju rūšių bilietų turėsime sesias (tik po centrą, tik po priemiesti, gakiojanti centre priemiestyje, priemiestyje ir užmiestyje, na ir visose trejose zonose). I kur dar lengvatiniai?

   • Vagiam pinigus toliau. says:

    Tikiuosi būsi išspirtas su Šimašinių gauja greit 🙂

 6. Primarijus Povilas says:

  Šimtai milijonų investicijoms, o realybėje – centre ir toliau važinės seni supuvę bomžų nusėdėti trūlikai, kurių nesveikas ūžimas visus prikelia 6:00 ryto ir girdisi už 500 metrų.

  • Jonas says:

   Jau vyksta viešasis pirkimas pakeisti visus troleibusus, nebeliks senienų pusantrų metų bėgyje.

   • Vagiam pinigus toliau. says:

    O Jonuk, tai būsi vienas iš Šimašinių gaujos? Pinigai į kišenę 😉

   • strazdas says:

    Nebevyksta – atšaukė pirkimą. Pakeisti žadėjo iki 2022. Priminkit kurie metai jau baigiasi?

 7. Durnumui nera ribu says:

  Nesamone, kuo blogai 30 ir 90 minuciu bilietai kam dar skirstyt ir rusiuot zmones kas mieste gyvena kas priemiesty.

 8. Vagiam pinigus toliau. says:

  Totalus pinigų plovimas. Vėl nauja elektroninio bilieto suistema, kam? Jei neseniai ši pasirodė ir puikiai funkcionuoja. Yra ir m-ticket ir trafi, bet ne – negerai, dar ir banko kortelių viešuosiuose betrūko.
  Didžiausias strautas iš priemesčių, tai apmokestiname brangiausiai, vos ne visas Vilnius “priemiesčio zonoj” randas, o jau tie nelaimėliai užmiestiniai, tegul išvis džiaugias, kad turės galimybę į Vilnių įvažiuot. Išlupsim kiek galėsim 😀
  O dar maršrutų koregavimai… Va čia dar koks cirkas nusimato… Dar nežinome :)))

  • Jonas says:

   Tai gal dar priemiesčių gyventojams ir automobili7 kuro kainą fiksuotą nustatyti? Gi visi lygūs, visiems turi tiek pat kelionė kainuoti, nesvarbu ar 5 km į darbą važiuoji, ar 25 km, tai priemiesčių gyventojui 200 litrų kuro mėnesiui turi būti parduoti už tokią pačią kainą kaip miestiečiui 40 litrų.

   O šiaip atsibodot priemiestiečiai. Išsirenkat pigiausią sklypą šūdiniausioje vietoje, pasistatot milžinišką namą, o tada visiems kitiems jūsų problemas spręsti – gatves tiesti, valyti, mokyklas ir darželius statyti, šildymą ir elektrą kompensuoti, ir už centus viešąjį transportą parūpinti ir už parkingą per daug nelupti. Tai arba jei galit, patys viskuo apsirūpinkite už savo pinigus, o jei negalite, tai susimažinkite poreikius pagal galimybes ir kelkitės į miestą kur savivaldybė efektyviau galės jumis pasirūpinti.

   • Vagiam pinigus toliau. says:

    Moku mokesčius, tai taip. Viskas man priklauso už ką sumokėjau.

    • strazdas says:

     Kad ne, nemoki mokesčiu pakankamai kad net asfaltą iki tavęs nutiesti, ką jau kalbėti apie daugiau

     • Vagiam pinigus toliau. says:

      Asfaltas nutiestas dar man ne gimus ir net atnaujintas. Tai taip man priklauso ir neknisk man proto.

   • Mantvydas says:

    Kvailio pastalai

 9. Vagiam pinigus toliau. says:

  Tai ką, tikėkimės spėsiu iki 2024 išsilaikyt teises 🙂

 10. ok says:

  ką gi, darželinių hipsteriukų klounada tęsiasi 🙂 įdomu kuo tai baigsis.. jiems. labai įdomu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įspūdis (įvykis) nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.