Viešasis transportas

Viešasis transportas: prie vienkartinių bilietų pardavimo grįžti nesvarstoma, nors perkeltos STOP juostos

Dar pirmojo karantino metu viešajame transporte buvo įrengtos saugumo zonos – STOP juostos atskyrė vairuotojus nuo keleivių. Žmonės negalėjo užimti priekinių sėdimų vietų, tuo pačiu buvo siekiama užtikrinti saugų atstumą tarp keleivių ir vairuotojo. Neseniai STOP juostos buvo perkeltos, o prie vienkartinių bilietų pardavimo grįžti kol kas nesvarstoma.

STOP juostos buvo perkeltos, atsižvelgiant į keleivių patogumą. Dabar keleiviai turi daugiau vietos, atsilaisvino 4-5 papildomos sėdynės. Kituose Lietuvos miestuose STOP juostų nebuvo – tokia apsaugos priemonė buvo taikoma tik sostinės viešajame transporte.

,,Operacijų vadovui paskelbus karantino pabaigą – atsižvelgėme į keleivių pageidavimus ir norėdami paskirstyti keleivių atstumus, atlaisvinome priekines vietas. Kadangi vairuotojai nuo keleivių yra atskirti kabinos pertvara – jie kontakto su keleiviais kelionės metu neturi”, – komentuoja Morta Bičkauskaitė, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Komunikacijos specialistė.

 

Taip pat, siekiant sumažinti užsikrėtimo koronavirusu riziką, pirmojo karantino metu keleiviai neteko galimybės nusipirkti vienkartinių bilietų iš vairuotojo. Jau praėjo beveik du metai nuo laiko, kada vairuotojai pardavinėjo vienkartinius bilietus keleiviams be Vilniečio kortelės ir mobiliųjų programėlių. Kol kas SĮ „Susisiekimo paslaugos“ nesvarsto galimybės, kad vairuotojai grįžtų prie popierinių bilietų pardavimo.

,,Vadovaujamės ekstremalios situacijos rekomendacijomis bei tvarkomis, todėl bilietų pardavimas iš vairuotojų yra apribotas. Norint kuo labiau apsaugoti keleivius bei vairuotojus, jie neprekiauja popieriniais bilietais ir taip nekontaktuoja su keleiviais”, – sako įmonės atstovė.

Primename, kad keleiviai gali įsigyti bilietus mobiliosiose programėlėse m.Ticket ir Trafi arba papildyti Vilniečio kortelę fizinėse vietose bei internetu.

 

Autobusuose, kaip ir anksčiau, keleiviai turi dėvėti veido kaukes ir yra raginami dezinfekuotis rankas bei laikytis saugaus atstumo.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
22 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Žinovas...

Kiek laiko praėjo netoli 2 metai ir visi puikiai važinėja be popierinių bilietų.

Justas

Kur dingo 14 maršruto troleibusas

Žinovas...

Duok pinigų paleis .

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button