Viešasis transportas

Viešasis transportas informuoja: kai kuriems keleiviams rekomenduojama saviizoliacija (balandžios 7 d. maršrutuose)

Paaiškėjus informacijai, jog balandžio 7 d. (antradienį) iš Santaros klinikų Infekcinių ligų skyriaus pasišalino moteris, kuriai nustatytas teigiamas COVID 19 atvejis, policija pranešė apie jos kelionės maršrutą. Turimais duomenimis, moteris tarpe tarp 15.30 – 16.30 val. iš Santaros klinikų vyko iki Žaliojo tilto 1G maršruto autobusu, o nuo Žaliojo tilto stotelės kryptimi link Panerių – 6 maršruto troleibusu.

Visiems keleiviams, kurie balandžio 7 d. vyko šias maršrutais pagal galiojančius LRV ir LR Sveikatos apsaugos ministerijos nutarimus rekomenduojama 14 dienų saviizoliacija:

  • 1G maršruto autobusas, judėjęs nuo Santariškių link Stoties ir į Žaliojo tilto stotelę atvykęs 15.35 val.
  • 1G maršruto autobusas, judėjęs nuo Santariškių link Stoties ir į Žaliojo tilto stotelę atvykęs 15.51 val.
  • 1G maršruto autobusas, judėjęs nuo Santariškių link Stoties ir į Žaliojo tilto stotelę atvykęs 16.03 val.
  • 1G maršruto autobusas, judėjęs nuo Santariškių link Stoties ir į Žaliojo tilto stotelę atvykęs 16.16 val.
  • 6 maršruto troleibusas nuo Žaliojo tilto stotelės link Panerių pajudėjęs 16.00 val.
  • 6 maršruto troleibusas nuo Žaliojo tilto stotelės link Panerių pajudėjęs 16.05 val.
  • 6 maršruto troleibusas nuo Žaliojo tilto stotelės link Panerių pajudėjęs 16.15 val.
  • 6 maršruto troleibusas nuo Žaliojo tilto stotelės link Panerių pajudėjęs 16.23 val.
  • 6 maršruto troleibusas nuo Žaliojo tilto stotelės link Panerių pajudėjęs 16.30 val.

Primenama, kad kiekviena viešojo transporto priemonė yra valoma po kiekvieno reiso. Dezinfekuojami išoriniai paviršiai, skirti keleiviams laikytis – turėklai, rankenos, sėdynių atlošų porankiai. Naktį viešojo transporto parkuose kruopščiai dezinfekuojamas visas transporto priemonės salonas. Keleiviai dezinfekuotis rankas gali ir autobusų, troleibusų viduje, prie vidurinių durų – tai daryti rekomenduojama kaskart įlipus ir išlipus iš viešojo transporto. UAB „Grinda“ pajėgos dezinfekuoja ir viešojo transporto stoteles.

 

Karantino laikotarpiu stebimi ryškiai sumažėję keleivių srautai, tačiau aktyviausiose stotelėse srautus reguliuoja viešojo transporto kontrolė, jog keleiviai užimtų tik sėdimas vietas, nesėdėtų vienas priešais kitą ir laikytųsi kitų saugumo reikalavimų. Skaičiuojama, kad vidutinis keleivių srautas greituosiuose maršrutuose šiuo metu yra sumažėjęs maždaug 81 proc., pagrindiniuose ir privežamuosiuose autobusų maršrutuose – 75 proc., troleibusų maršrutuose – 79 proc.

Jei jums 60 metų ir daugiau, pajutę ūmius kvėpavimo infekcijos požymius, pakilus aukštai temperatūrai, prasidėjus dusuliui, privalo nedelsiant skambinti bendruoju pagalbos numeriu 112. Jaunesni nei 60 metų, pajutę peršalimo simptomus, turėtų kreiptis į šeimos gydytoją arba skambinti nemokama linija 1808.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
ror

Svarbiausia, kad rekomenruoja. Nesvarbu, kad potencialiai nešiojate ligą, bet rekomenduoja. Rekomendacijų nebūtina laikytis, jau vien apibrėžimo sąvoka. Kažkokie žaidimai. Sergantys asmenys ne pirmą kart pabėga iš ligoninės, bet nei policijos, nei kariuomenės 😀 niekas nesaugo, daryk ką nori. Blemba stebūklų šalis, man tikrai nuoširdžiai keista kaip mes nepriklausoma valstybė, kai pas mus galima tokioje situacijoje visiškai viskas 😀 URA.

Ingrida

Problema visu pirma ne Valstybeje, ne valdzioje, o paciu zmoniu samoningume ir mentalitete. Kai kurie zmones ne tik kad negerbia kitu, jie negerbia saves. Jei kiekvienas pasikeistu, asikeistu ir situacija, nes ypac siuo metu tai matosi, kaip nuo kiekvieno is musu priklauso daug dalyku, atsiranda didele atsakomybe pries save ir pries kitus.Sutinku, kiekvienas turi atsakyti uz savo veiksmus !

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button