Viešasis transportas

Vairuotojai pasiekė savo: galutinėse stotelėse statomi poilsio ir pietų nameliai

Jau nuo gruodžio 30 d. Vilniaus viešojo transporto vairuotojai galės pietų pertrauką praleisti naujame moduliniame poilsio ir pietų namelyje su patogumais. Pirmasis pietų ir poilsio namelis pastatytas ir įrengtas Skalvių žiedo galutinėje stotelėje.  2022 m. ketinama pastatyti dar penkis tokius namelius su visais patogumais.

„Tai dar vienas didelis žingsnis gerinant mūsų darbuotojų darbo sąlygas. Šie moduliniai poilsio ir pietų nameliai bus įrengti su visais būtinais patogumais. 2022 m. planuojame pastatyti dar penkis namelius, kuriuose per vieną darbo dieną skirtingu metu galės apsilankyti iki 100 vairuotojų. Šių namelių vietas pasirinkome pagal didžiausius maršrutų srautus ir vairuotojų siūlymus. Į patalpų įrengimo darbus įtraukti ir mūsų vairuotojai – jie intranete galėjo įvardyti, kokių priemonių ir reikmenų pageidautų patalpose. Visa tai turėtų užtikrinti kokybišką vairuotojų poilsį per pertraukas. Dėkoju visiems darbuotojams, prisidėjusiems prie šios naujametės dovanos mūsų vairuotojams“, – sako UAB „Vilniaus viešasis transportas“ direktorius Darius Aleknavičius.

30 kv. m. poilsio ir pietų nameliuose bus visi kokybiškam laiko praleidimui būtini daiktai ir buitinė technika: virtuvės komplektas, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, kavos aparatas, stalai su kėdėmis ir kita. Taip pat juose bus įrengti kondicionieriai, tinkami naudoti vasaros ir žiemos sezonais, o patys nameliai padalyti į poilsio ir pietų bei pagalbines patalpas, juose numatyta vietos daiktams susidėti.

 

Kitąmet planuojama vairuotojų poilsio ir pietų namelių pastatyti Fabijoniškėse, Naujojoje Vilnioje, Santariškėse, Pilaitėje ir stoties teritorijoje esančiose galustotėse.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
93 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Dainius
Dainius
9 mėnesius

Puiki ideja igyvendinimui, seniai laikas!!!

Jonė
Jonė
9 mėnesius

Buvo Žvėryno žiede dispečerinė, buvo galima užkąsti, kavos išgerti, WC. Bet, deja, buvo nugriauta ir pastatytas gyvenamasis namas. Pinigai, visur sukasi pinigai….

Vytautas
Vytautas
9 mėnesius

Jei tik tiek reikėjo iki pilnos laimės, siūlau sumažinti jiems algas ir padidinti krūvį. Dabar jie gali pailsėti skardiniame grotuotame klaikiai atrodančiame tualete ir atgavę jėgas gali dirbti dviem pamainom už tą patį arba sumažintą atlyginimą.

Irma
Irma
9 mėnesius

Ir dėl tiek reikėjo streiko? 🙁

Tomas
Tomas
9 mėnesius

Tos grotos ant langų tai tikrai VOW!!!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button