„STOP” mygtukai viešajame transporte: kodėl Vilnius neseka kitų Europos miestų pavyzdžiu?

Komentarai 9

 1. Gintaras says:

  Daugumos pirštai ant telefonų,nėra kuo spaudyti „stop” mygtukų.Kurie neturi ką veikti su telefonu,tie spaudinėja „stop” mygtukus pagal jiems žinomą melodiją,primindami pypsėjimais vairuptojo skydelyje,kad jie yra vieninteliai ir nepakartojami.Naujuose autobusuose yra vaizdo kameros,kuriomis vairuotojas mato,ar yra norinčių išlipti ir stovinčių prie durų…Bet daugumai keleivių visai nerūpi vvt greitis,nes išlipa jau užsidarant durims.Gal verta įvesti naują tvarką-kad durys būtų atidaromos ir uždaromos stotelėje porą kartų ?Juk keleivis visada teisus !

 2. Idijotė Vvt says:

  Greta VasiliauskAITE ! Jūs esate arba durna arba nė karto nevažiavusi vvt transportu. Kodėl troleibusai ir autobusai laiko minusinėje temperatūroje atidarytas duris ??? Jūs turbūt nesergate ??? Kodėl tokiuose kamščiuose kurie esa Vilniuje transportas kursuoja senos tarybinės LT sistemos pagrindu ? Turi būti visiška gluše kad taip nusišnekėti ! Aš dirbu VVT bet jūs nesužinosite kas aš. Jūs akivaizdžiai tyčiojatės iš vairuotojų ir iš keleivių. Ar matėte kokie kamščiai sostinėje ? Autobusas vėluojantis 10-20min turi dar sustoti stotelėje kurioje nieko nėra arba niekas nelipa ?? Jūs adekvati ??? Tikiuosi jūs ir į panašūs idijotai ir idijotės netūrėtų išvis užimti tokių pareigų ! Esate kenkėjai !

 3. kontrolė says:

  vakarų pasaulyje ir įlipimas pe autobuso priekį yra normalu, tuomet reikia mažiau kaštų kontrolieriams. Nepamenu šalies, kurioje būtų galima lipti per visas duris.

  • Ar gi says:

   Šveciarija, Austrija, Italija, Vokietija, Ispanija, Prancūzija, Švedija, Suomija….

  • liucifer says:

   o aš lipu per galines ir vidurines duris . ir ką tu . pažystamas buvo kaune dienai lipo pro vidurines.

 4. Turi says:

  seimo pirmininikė čmil turi atsistatydinti

 5. Tomas says:

  Tai gal laikas taisykles pakeisti? Ir nuvažiuot galima greičiau būtų ir taršos žymiai būtų mažiau

  • Tik says:

   Tik taršos mažiau, greičiau nenuvažiuosi nes tvarkaraščiai sudaromi imant jog reiks visur stoti. Jei stoti nereikia tuomet tarp stotelių važiuojama lėčiau su mažesnėm sanaudom. Ir aišku susitaupo nes nereikia sustoti ir pajudėti iš vietos.

 6. Bob says:

  Jeigu tai būtų vienintelis išskirtinumas… Viešajame transporte Vilnius juda savo, niekam nesuprantamu, keliu. Na, OK, rods yra bendraminčių Lotynų Amerikoje 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.