Viešasis transportas

Nuo spalio 2 d. keičiami dalies autobusų maršrutų tvarkaraščiai

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos” praneša, jog nuo spalio mėnesio pradžios numatomi pokyčiai viešojo transporto darbo organizavime. Nuo pirmadienio, 2017 m. spalio 2 d., keisis 1-ojo, 2-ojo, 36-ojo, 37-ojo, 41-ojo, 53-iojo, 63-iojo, 88-ojo ir 88-ojo N bei 3-iojo G maršrutų autobusų tvarkaraščiai.

Pirmadienį pastebimus pokyčius pamatys važiuojantieji 41-uoju, 88-uoju ir 88-uoju N autobusų maršrutais – jais važiuos visiškai naujos transporto priemonės, kurias pristatys naujas Vilniaus miesto vežėjas. Nauji autobusai bus žemagrindžiai, pritaikyti neįgaliesiems. Kelionių metu bus galima naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir įkrauti savo išmaniuosius prietaisus.

Nuo penktadienio, rugsėjo 29 d., nežymiai keisis viešojo transporto eismo organizavimas Stoties rajone. 1-ojo, 2-ojo, 3-ojo ir 4-ojo maršruto autobusai išvyks iš „J” raide pažymėtos stotelės. „K” raide bus pažymėta stotelė, kurioje, kaip įprastai, stoja 1-ojo G, 53-iojo ir naktinio 103-iojo N maršrutų autobusai.

 

Tuo tarpu 36-ojo, 37-ojo ir 63-iojo maršrutų autobusų važiavimo laikai keičiami atsižvelgiant į gyventojų prašymus, o taip pat – ir suderinus autobusų tvarkaraščius su pamokų laiku. 53-iojo maršruto autobusų eismo tvarkaraštis dėl transporto atstovų perorganizavimo Fabijoniškių žiede.

Keisis ir 11-ojo Užupis-Senamiestis-Žvėrynas autobusų maršruto eismas – maršrute bus įrengta papildoma stotelė Aušros vartai, ir joje stos Pylimo gatvės link važiuojantys 11-ojo maršruto autobusai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button