Stebint situaciją miesto gatvėse bei siekiant užtikrinti viešojo transporto priemonių punktualumą, nuo lapkričio 10 d. numatyti viešojo transporto eismo tvarkaraščių pakeitimai žemiau išvardintuose maršrutuose:

  • Greitųjų autobusų – 1G, 3G, 4G, 5G.
  • Autobusų – 5, 14, 21, 22, 23, 24, 29, 30, 35, 36, 40, 46, 49, 52, 53, 54, 56, 66, 69, 74, 75, 76, 78.
  • Troleibusų – 1, 2, 4, 6, 9, 10, 12, 19, 20, 21.

Taip pat 4G maršruto autobusai važiuos dažniau, o šaltuoju metų sezonu 66 maršruto autobusai poilsio dienomis nebeužsuks į Europos parką (pakeitimai įsigalios nuo lapkričio 12 d.), keleivių prašome atidumo ir pasitikrinti maršruto trasą internete.

 Nauji eismo tvarkaraščiai bus skelbiami nuo lapkričio 7 d. internete www.judu.lt, Google žemėlapiuose bei mobiliosiose programėlėse m.Ticket, Trafi. Stotelėse tvarkaraščiai bus atnaujinami palaipsniui.

Informacija apie planuojamus pakeitimus taip pat bus skelbiama viešojo transporto priemonių ekranuose ir stotelių švieslentėse.

 Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.Ticket, Trafi, Google) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

JUDU atsakinga už viešojo transporto paslaugų organizavimą, automobilių stovėjimo infrastruktūrą mieste ir darnių keliavimo būdų skatinimą. Įmonė taip pat  užtikrina saugų miesto eismo organizavimą ir kartu su Vilniaus miesto savivaldybe diegia inovatyvius sprendimus, kuriančius vaikštomą miestą Vilnių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

21 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.