Viešasis transportas

Jungtinis bilietas traukiniui ir miesto viešajam transportui pagaliau taps realybe?

Lietuvos geležinkeliai” svarsto integruoti keliones traukiniais su kitomis transporto rūšimis ir sudaryti keleiviams palankias sąlygas važiuoti keliomis transporto rūšimis su vienu bilietu. Kovo mėnesį buvo vykdoma keleivių apklausa, į kurios rezultatus bus atsižvelgiama priimant sprendimus dėl jungtinio bilieto.

Jungtinis bilietas traukiniui ir miesto viešajam transportui turėtų iš esmės palengvinti vilniečių keliones tarp atitolusių Vilniaus rajonų ir miesto centro. Šiuo metu gyventojai, norėdami iš centro nukeliauti traukiniu į pvz. Naujos Vilnios rajoną, turėtų atskirai pirkti bilietus miesto viešajam transportui ir atskirai – traukiniui.

LTG Link“ siekia nuosekliai didinti paslaugų prieinamumą ir skatinti darbų judumą. Vienas iš sprendimų, kuris šiuo tikslu galėtų būti įgyvendinamas – kelionių traukiniais integravimas su kitomis transporto rūšimis, pavyzdžiui, su miesto viešuoju transportu. Tokiu būdu klientams būtų sudaromos sąlygos su vienu bilietu suplanuoti kelionę nuo durų iki durų. Šiuo metu analizuojame jungtinio bilieto diegimo galimybes ir poreikius”, – komentuoja AB „Lietuvos geležinkeliai”.

 

Kelionė traukiniu yra ne tik patogesnė, bet ir greitesnė. Nežiūrint į tai, kad Naujos Vilnios rajonas yra Vilniaus miesto dalimi – už kelionę traukiniu tenka mokėti atskirai. Taigi, dažnai vilniečiai renkasi ilgesnes keliones viešuoju transportu vien dėl to, kad nereikėtų mokėti už papildomą kelionės bilietą.

Jungtinis kelionės bilietas – tai galimybė vienu paspaudimu, vienu mokėjimu įsigyti traukinio bilietą ir miesto viešojo transporto bilietą.

Jeigu bendrovė nuspręs įdiegti tokį jungtinį bilietą, visuomenė bus iš anksto informuota apie artėjančius pokyčius.

 
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
60 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Liepa

Vilnius yra labai gražus miestas, kasmet viskas tobulėja! Tolesni miesto rajonai labai žali ir primena užsienio priemiesčius. Būtų labai patogu ir smagu turėti vieną bilietą tiek į N.Vilnią, tiek į Trakus!!!!!

Edvinas

Svarbiausia vyksta pokyčiai, smagu kad bent kažkas pajudės sukurs patogesni būdą susimokėti už bilietą nereikės atskirai eiti tai tikrai labai patogus dalykas.

Ričardas

Gal pirmiau antsnukius reikia atšaukti?

Petras

Ir Trakus su Traku autobusais integruokite prasau!

Naujavilnietis

Naujoji Vilnia laukia šių pažadų jau virš 20 metų! Kelionė traukiniu trunka 10 min, t.y 10 min trumpiau nei autobusu ir 5 min trumpiau nei automobiliu. Trūksta tik jungtinio bilieto persėdimams, kad tęsti kelionę po Vilnių arba, kad nusigauti iki N. Vilnios stoties.

Vilnius

Ne veltui nauja vilnia taip toli kad izoliuoti ten sedetumet todel ir laukiat 20metu dar 20 teks palaukti xD

Vilnius

Ne veltui nauja vilnia taip toli kad izoliuoti ten sedetumet todel ir laukiat 20metu dar 20 teks palaukti xD

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button