Viešasis transportas

Darbuotojų trūkumas transporto sektoriuje: VVT ieško vairuotojų net per pašto dėžutes

Vilniaus viešajam transportui vis dar trūksta vairuotojų. Siekdami sudominti ir pritraukti potencialų kandidatų, bendrovė pasinaudoja pašto dėžutėmis. Regis, skrajučių mėtymas į pašto dėžutes jau seniai tapo nebemadingas, visgi darbuotojų trūkumas visame transporto sektoriuje skatina imtis visokiausių būdų pritraukti naujų žmonių.

Anot „Vilniaus viešojo transporto” vairuotojų trūkumas vasarą nesijaučia taip smarkiai. Tai lemia pakoreguotas viešojo transporto maršrutų tvarkaraštis. Visgi po mėnesio ateina ruduo, kuomet moksleiviai ir studentai grįžta į mokslo įstaigas, o gyventojams baigiasi atostogos.

„Darbuotojų trūkumas, ypatingai vairuotojų, jaučiamas visame transporto sektoriuje. Vasaros laikotarpiu jis jaučiamas mažiau arba beveik nejaučiamas, nes yra sumažintas maršrutų skaičius”, – komentuoja UAB „Vilniaus viešojo transporto“ Komunikacijos ir rinkodaros vadovė, Giedrė Buivydaitė.

 

Padidėjusios kuro kainos gali lemti, jog daugiau žmonių persės į viešąjį transportą. Tam, kad kelionės būtų patogesnės, Vilniaus viešajam transportui reikės koreguoti tvarkaraščius taip, kad keleivių kelionės būtų patogios ir autobusai nevažiuotų perpildyti gyventojų. Tam reikėtų daugiau kelionių laikų, ekvivalentiškai – daugiau darbuotojų.

„UAB „Vilniaus viešasis transportas“ šiuo metu vertina praėjusių metų rudens keleivių srautų duomenis ir vykdo palyginamąją analizę. Kaip ir bet kuriuo kitu laikotarpiu, siekiame užtikrinti keliones mieste tokias, kurios atitiktų keleivių poreikius ir turimus bendrovės pajėgumus bei galimybes”, – aiškina bendrovės atstovė.

Pastaruoju metu Vilniaus viešąjį transportą sudrebino aibė skandalų dėl vairuotojų darbo sąlygų įmonėje. Balandį bendrovė paskelbė, kad didins darbuotojų atlyginimus. Visgi darbuotojų įmonėje vis dar trūksta.

 

„Bendrovė aktyviai ieško ir kviečia prisijungti prie komandos naujus vairuotojus, siekia pritraukti ukrainiečius į bendrovę, ieško motyvacinių priemonių išlaikyti esamus”, – sako įmonės specialistė.

VVT darbuotojus skatina ne tik augančiais atlyginimais, bet ir papildomomis naudomis. Visiems įmonės komandos nariams suteikiamas draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, išmokos gimus vaikui ar šeimos nario netekties atveju. Įmonė taip pat rūpinasi darbuotojų sveikata ir visiems norintiems siūlo galimybę nemokamai pasiskiepyti nuo virusinių ligų, metų pabaigoje skiria sveikatingumo premijas. VVT darbuotojams, atsižvelgiant į darbo stažą, skiriamos ir papildomos kasmetinės atostogos. VVT švenčių proga ilgamečiams darbuotojams įteikiami piniginiai apdovanojimai už darbinės veiklos nuopelnus.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
55 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Audrius

Trūksta vairuotoju …. Kas su tokia alga pratems pabrangūsi šildymo sezonà? Ir aplamai, dirbam tik kad egzistuotume… Koks ten skirtumas tarp šefo algos ir mūsiškès?! O su tokiu skirtumu ar galima vienodai galvoti? Ìdomu , Kiek laiko reikėtu jieškoti mums generolo ir kitu administracijos darbuotoju, pagal sutartį numačius mūsu alga? 🙂 Turbūt ilgai … o jei ir atsirastu toks, na reikalaut kad ka nors gero įmonei padarytu būtu turbut nesažininga… Pradèkit galvot apie žmones, mes norime gyvent , o ne egzistuot!

ARTŪR

Melas jos nbevei neko ne prisidejo už val darbo padidino 0,16€/val,alga nieko visiškai nepasikele. Kas diena išeina 6-9 vairuotoju o ateina 0-1 vairuotojas. Apie saligos parašiti to parašisiu ŽVERIŠKOS atiskaitynimo iš vairuotoju už jos zaletus ča kas vienas mienesi. Apie atligi men 650-750 pirmas metu po to knuojasi kas metu po 50€. Tas kas rošase ateiti už dika dirbti NEPATARSIU geriau apeikite šia imone šuonam

liuciferiauskas

algos po 600 eurų patys dirbkite

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button