Tyrimas: 99 proc. vilniečių transporto spūstis laiko svarbia Vilniaus problema

Komentarai 7

 1. Ina says:

  Manau, kad Vilniuje gyvena trečdalis Lietuvos gyventojų. Visos apklausos neteisingos. Šviesoforai ne prie ko, dabar dėmesys skirtas pastatams ir dviračiams, bet ne automobiliams, kurių skaičius sparčiai auga.

  • Simona says:

   Trečdalis tikrai negyvena. Vilniaus gyventojai ir aplinkinių rajonų gyventojai, kurie kasdien naudojasi miesto infrastruktūra, sudaro apie 617 000. Vis dar daugiausia dėmesio ir lėšų skiriama automobilių infrastruktūrai.

  • Jonas says:

   Taip, deja, pagrindines lesos ir resursai vis dar skiriami automobiliams, o ne deklaruojamiems graziems ir teisingiems dalykams. Kai realybeje tai pasikeis, ir kamsciai prades mazeti

 2. Vaidas says:

  Įdomiau būtų sužinoti, kiek iš vilniečių klaidingai galvoja, kad dėl tų spūsčių kalti šviesoforai, jų reguliavimas, ir per siauros gatvės 🙂

  • ... says:

   Iš dalies vistiek kalti

 3. Simona says:

  Apgailėtina, kai pseudo-tyrimo, kurio net imtis nėra žinoma, rezultatus komentuoja, daktaras/profesorius/whatever, turintis absoliutų nulį žinių apie mobilumą, miestų planavimą ar transporto infrastruktūrą. Vilniuje vienas lengvasis automobilis veža 1,32 žmogaus, padauginus iš 4 – 10 negaunu. Apie gatvių pločio, stovėjimo vietų skaičiaus ir spūsčių priklausomybę ar “butelio kakliuko” efektą, mobilumo valdymo strategijas – irgi negirdėjo. “Tyrimas”.

 4. Vilnietis says:

  Visa laimė dar Klaipediečiai nevažiuoja į Vilnių dirbt. Ar važiuoja? 🙂


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist