LTG Link“ gegužės 30 d. pakvietė švęsti traukiniautojų dieną, pirmą kartą pasiūlydama visiems vietinių maršrutų bilietams 90 proc. nuolaidą. Populiariausių maršrutų bilietai buvo išpirkti per pirmąsias pardavimo dienas, o šiandien – traukiniautojų dieną, traukiniais po Lietuvą keliauja apie 22 tūkstančiai keleivių. Maždaug pusantro tūkstančio keleivių prie bilietų pardavimo sistemos prisijungė pirmą kartą ir vidutiniškai pirko po keturis bilietus. 

Traukiniautojų dieną traukiniais keliauja rekordinis skaičius žmonių, maždaug 10 tūkstančių daugiau, nei įprastą dieną. Per pirmąsias pardavimo dienas bilietus aktyviausiai pirko vilniečiai, norintys nuvykti į Kauną, Klaipėdą ir Trakus. Gegužės 30 rytą laisvų bilietų buvo likę tik ankstyvų rytų reisuose ir maršrutuose, kurie nejungia didesnių miestų. Traukiniautojų dieną traukiniuose keleivius aptarnauja 30 proc. didesnis palydovų skaičius.    

Traukiniautojų diena pavyko, nes mūsų tikslas – pritraukti ne tik nuolat traukiniais keliaujančius mūsų klientus, bet ir tuos, kurie traukinį dažniau matydavo per savo automobilio langą – bilietus įsigijo ir 1 500 keleivių, kurie prie bilietų pardavimo sistemos prisijungė pirmą kartą ir vidutiniškai pirko po keturis bilietus. Tai reiškia, kad jie traukiniu važiavo seniai arba iki šiol rinkdavosi kitas transporto priemones“, –  sakė „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė.   

Anot K. Meidės, traukiniautojų dienai parinkta darbo diena, tad kelionę traukiniu ypač buvo kviečiami išbandyti kasdien į darbą automobiliu važinėjantys žmonės. Traukinių tvarkaraščiai yra patogiai priderinti vykstantiems dirbti į kitus miestus, pavyzdžiui, Visagino gyventojai vis dažniau traukiniu dirbti keliauja į Ignaliną, į Vilnių dirbti važiuoja kauniečiai ir atvirkščiai, į Klaipėdą vyksta Šilutės rajono gyventojai.  „LTG Link“ vasarą siūlo rinktis iš daugiau nei 180 reisų, kurie aplanko daugiau nei 100 vietovių.   

„Siekiame, kad kuo daugiau žmonių patys išbandytų keliavimo traukiniu privalumus ir platų mūsų siūlomų paslaugų spektrą, taip pat pajustų skirtumus tarp keliavimo traukiniu ir vairuojant automobilį“, – sako  K. Meidė. 

Bendrovės pervežamų klientų skaičius pastaraisiais metais auga ir 2023 m. pasiekė apie 5 mln. keleivių. Kelionė traukiniu – puiki alternatyva kelionei automobiliu, kai tikslą pasiekti galima nevairuojant, negaištant laiko spūstyse, traukiniauti patogu, nes važiuojant  galima naudotis Wi-Fi interneto ryšiu ir įkrauti įrenginius, keliautojų laukia platus gėrimų ir užkandžių asortimentas. Traukiniautojų dieną padidėjo ne tik keleivių skaičius: 50 proc. daugiau traukiniais vežama dviračių, 20 proc. daugiau augintinių.  

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist