Traukiniai

„LTG Link“ gruodžio rezultatai: šventiniai traukiniai pritraukė per 30 tūkst. keleivių

Apžvelgdama gruodžio rezultatus keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ šventinį sezoną vertina pozityviai – gruodžio mėnesį keliones traukiniais Lietuvoje rinkosi 393 tūkst. keleivių. Tai yra beveik 2,5 karto daugiau žmonių nei 2020 m., kai tuo pačiu laikotarpiu buvo pervežta 163 tūkst. keleivių, ir 25 tūkst. daugiau nei 2019 m.

Prie šių rezultatų reikšmingai prisidėjo ir šventinį laikotarpį suaktyvėjęs gyventojų judumas, ir didelio susidomėjimo sulaukę šventiniai traukiniai.

Lapkričio pabaigoje išpuošti kalėdiniai traukiniai savo keliones baigė šią savaitę. Šventiniai reisai buvo inicijuoti drauge Vilniaus miesto plėtros ir turizmo agentūra „Go Vilnius“ bei buvo kampanijos „Paragauk kalėdinio Vilniaus“ dalis.

 

Skaičiuojama, kad per daugiau kaip mėnesį M. Petruškevičiaus dekoruotuose traukiniuose keliavo beveik 32 tūkst. keleivių. Palyginti su praėjusiais metais, kai šalyje galiojo karantinas ir buvo ribojamas judėjimas tarp savivaldybių, keleivių skaičius maršrutuose Vilnius-Kaunas-Vilnius ir Vilnius-Klaipėda-Vilnius išaugo beveik dvigubai.

„Keleiviams šiuo projektu norėjome suteikti galimybę šventinę nuotaiką pajusti vos pradėjus kelionę tarp didžiųjų šalies miestų bei išbandyti traukinius kaip susisiekimo priemonę. Vertindami rezultatus matome, kad kalėdiniai traukiniai beveik 6 tūkst. gyventojų paskatino iškeisti nuosavas transporto priemones į keliones traukiniais. Tikimės, kad traukinius išbandę žmonės draugišką aplinkai transportą dažniau rinksis ir ateityje,“ – teigia „LTG Link“ verslo vystymo ir rinkodaros vadovė Dovilė Aleksandravičienė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Bob

Tikrai šventiniai traukiniai, o ne studentai grįžę į universitetus / atsigavęs judumas. Statistikos prievartautojai.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button