Prie įmonių poreikių pritaikyti traukinių tvarkaraščiai ir šiuolaikiškas biuras ant bėgių – tai tik dalis privalumų, kuriuos pasiūlė AB „Lietuvos geležinkeliai“, rinkai pristatę naują susisiekimo paslaugą įmonėms – verslo klientų korteles.

Vasarį pristatytą paslaugą jau pasirinko vienos stambiausių bendrovių. LG klientu tapo naftos perdirbimo įmonė „Orlen Lietuva“, kurios darbuotojai daugiausiai keliaus maršrutais Mažeikiai-Vilnius-Mažeikiai. Sutartis dėl darbuotojų kelionių traukiniais jau sudaryta ir su viena stambiausių ekspedicinių firmų Lietuvoje – UAB „Kaminera“.

„Mūsų bendrovės veikla susijusi su dažnomis kelionėmis į Baltarusiją ir darbuotojų kelionės šia kryptimi vykdomos traukiniais. Patirtis yra pasiteisinusi, todėl įvertinę siūlomą LG verslo kortelių naudą, šiandien renkamės logistikos grandinę į Vilnių, taip pat traukiniais. Mums svarbu, kad vienos dienos kelionėms turime alternatyvą automobiliams, o traukinių maršrutai yra priderinti prie verslo poreikių atvykimui į Lietuvos sostinę. Taip pat vertiname, jog LG renkasi socialiai atsakingos bendrovės politikos įgyvendinimą, skatindama verslą bei visuomenę rinktis traukinius ir taip prisidėti prie gamtos tausojimo“, – kalbėjo UAB „Kaminera“ direktorė Laima Kasmauskaitė.

Klientams „Lietuvos geležinkeliai“ siūlo dviejų tipų verslo korteles. Pirmoji skirta konkrečiu maršrutu naudotis kiekvieną dieną ir yra aktuali organizacijoms, kurių darbuotojai gyvena kituose miestuose bei kasdien važiuoja iš/į darbą. Antroji – aktuali įmonėms, kurių darbuotojai važiuoja į susitikimus ar komandiruotes kituose miestuose. Abiem atvejais už suteiktas paslaugas įmonės atsiskaito mėnesio pabaigoje.

„Lietuvos geležinkeliai“ turi plačiai išvystytą infrastruktūrą regionuose, todėl verslo kortelės yra naudingas sprendimas įmonėms, į kurias kasdien važiuoja darbuotojai iš aplinkinių miestų ir miestelių arba įmonėms, kurių darbuotojai keliauja į komandiruotes“, – pasakoja „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys. – Manome, kad patogus susisiekimas traukiniais gali padidinti darbo jėgos mobilumą bei paskatinti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio investuotojus drąsiau gamybos ar paslaugų plėtrai rinktis Lietuvos regionus“.

„Lietuvos geležinkelių“ skaičiavimu, darbuotojo kelionė populiariausiu traukinių maršrutu Klaipėda-Vilnius-Klaipėda yra iki 40 proc. pigesnė nei važiuojant automobiliu. Panašiai sutaupoma ir traukinį pasirinkus maršrutui Mažeikiai-Vilnius. Be to, verslo korteles įsigijusioms įmonėms „Lietuvos geležinkeliai“ siūlo lanksčias atsiskaitymo sąlygas,  specialiai verslui pritaikytą kainodarą ir traukinių grafikus – siekiama, kad iš kuo daugiau miestų ir miestelių sostinę ir kitus didmiesčius būtų galima pasiekti ryte, o grįžti – po darbo. Tvarkaraščiai koreguojami ir siekiant sudaryti patogias sąlygas į darbus vykti regionuose įsikūrusių įmonių darbuotojams.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.