AB „Lietuvos geležinkeliai” – vienas iš šių metų „Laisvės pikniko” vežėjų, todėl visi, rugpjūčio 26 d. keliaujantys į Kaune vyksiantį „Laisvės pikniką” ir iš jo, važiuos su 50% nuolaida. Nuolaida taikoma visiems tiesioginiams šeštadienio maršrutams, kurių galinė ir/arba pradinė stotis yra Kaunas.

Pigesnius kelionės bilietus galima įsigyti internetu www.traukiniobilietas.lt, į laukelį „Lojalumo kortelės numeris” suvedus kodą LAISVESPIKNIKAS (būtinai didžiosiomis raidėmis). Kasose bilietai parduodami įprastomis kainomis.

„Laisvės pikniko” dalyvius pasibaigus renginiui į sostinę veš naktinis Laisvės ekspresas. Iš Kauno geležinkelio stoties traukinys išvyks rugpjūčio 27 d. 00.40 val. Bilietai internete į šį traukinį, įvedus kodą LAISVESPIKNIKAS, taip pat parduodami su 50 % nuolaida.

Nemokamas idėjų festivalis „Laisvės piknikas” vyks rugpjūčio 26 d., šeštadienį, Nemuno saloje, Kaune. Pernai milžiniško palaikymo sulaukęs Andriaus Tapino „Laisvės piknikas” tapo vienu netikėčiausių ir didžiausių renginių, kuriame apsilankė 10 000 žmonių iš visos Lietuvos kartu su Respublikos Prezidente, politiniu ir visuomeniniu elitu, žymiausiais muzikos atlikėjais.

Šiemet „Laisvės piknikas” žengia naują žingsnį ir kviečia visus į idėjų festivalį. Visi neabejingi Lietuvos piliečiai kartu su valstybės vadovais, ekonomistais, politikais, visuomenės veikėjais dalyvaus viešuose debatuose, idėjų generavimo dirbtuvėse, klausimų-atsakymų sesijoje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist