Traukiniai

Į Kauną pradėjo važiuoti naktiniai traukiniai

Nuo vakar maršrutu Vilnius-Kaunas-Vilnius pradėjo važiuoti naktiniai traukiniai. Nakties metu traukiniai į Kauną ir atgal važiuos kasdien iki rugpjūčio 18 d., kol vyks Vilniaus oro uosto rekonstrukcija.

Traukinių tvarkaraščiai suderinti su autobusų tvarkaraščiais, todėl atvykę į Kauno geležinkelio stotį keleiviai galės persėsti į Kauno miesto 29 E autobusą, kuris juos nuveš į Kauno oro uostą. Nakties metu į Kauno geležinkelio stotį atvykstantis traukinys stos 11-tame kelyje. Keleivių patogumui į oro uostą vežantis autobusas keleivių lauks šalia 11-to kelio esančioje autobusų aikštelėje, todėl persėsti iš traukinio į autobusą bus galima greitai ir patogiai.

Nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 18 d. papildomas naktinis traukinys maršrutu Vilnius-Kaunas iš Vilniaus išvažiuos kasdien 1 val. 35 min., o Kauną pasieks 2 val. 40 min. Iš Kauno geležinkelio stoties oro uostą keleiviai galės pasiekti autobusais, kurių grafikai suderinti su traukinių grafikais. Iš Kauno papildomas naktinis traukinys išvyks kasdien 1 val. 50 min., o į Vilnių grįš 2 val. 56 min.

 

Vykstant Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos darbams, traukiniai maršrutu Vilnius-Kaunas-Vilnius važiuos daugiau nei 20 kartų per parą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button