Nekilnojamas turtasTraukiniai

Jau greitai sužinosime, kaip galutinai atrodys atnaujinta Vilniaus stotis

Vilniaus miesto savivaldybė teigia, kad jau vasaros pradžioje turėtų paaiškėti, kas atnaujins Vilniaus geležinkelio stotį. Šio sprendimo vilniečiai laukia jau pernai nuo rugsėjo mėnesio.

Šiuo metu yra tęsiami projekto parengiamieji darbai. „Vilnius Connect” projektas bus įgyvendintas, o jo laimėtojas turėtų paaiškėti jau netrukus. Pernai savivaldybė pristatė 33 pasiūlymus, kaip galėtų atrodyti atnaujintas Vilniaus geležinkelio stoties rajonas. Geriausiu naujojo Vilniaus geležinkelio stoties komplekso „Vilnius connect“ architektūros projektu pripažintas Didžiosios Britanijos bendrovės „Zaha Hadid Architects“ projektas „Green connect“.

Galutinis konkurso nugalėtojas turėjo paaiškėti viešųjų pirkimų komisijai patikrinus dalyvių kvalifikaciją ir dokumentus. Anksčiau buvo planuojama, kad konkurso nugalėtojas bus paskelbtas 2021 m. lapkričio mėnesį. Tačiau gyventojai iki šiol laukia galutinio komisijos sprendimo.

 

Ilgainiui sostinės stotis turėtų tapti ne tik išvykimo ir atvykimo vieta, bet ir traukos centru, laisvalaikio arba darbo erdve, kur gyventojai norėtų leisti laiką.

Vilniaus geležinkelio stoties pastato, stoties aikštės ir naujosios jungties tarp Naujininkų ir Naujamiesčio teritorijos atnaujinimas – vienas svarbiausių pokyčių Vilniaus mieste. Tai – integrali projekto „Rail Baltica“, jungiančio regiono sostines, dalis.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
58 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas

Kai pagalvoji kiek mieste reik visko padaryti, sutvarkyti, kiek skurstančių žmonių, kuriems galima būtų padėti ir kai sužinai projektų, studijų, samdomų ekspertų kainas, net negera pasidaro. Kas svarbiausia, jokios garantijos, kad bent 3% iš 100% visų projektų kada nors bus įgyvendinti… O pinigai už juos tai sumokėti…

Paskutinį kartą redaguota 3 mėnesius (Vytautas)
Vytautas

Laimės tas, kas turi laimėti? 😉😄😄

Eco

Griauti senaja dali .Jei baisioji dalis lieka,-jokiu negali buti nauju statybu !

Hass

kodėl šita architektūrinė šiukšlė lieka? Stalino ampyras;D? Gal tai kažkokia vertybė? (Tokių vertybių, kiekvienam rusijos mietelyje). Vilniau, ar supranti, kad ta bjaurybė bjauros miestą dar keletą dešimtmečių, kodle sveiko proto žmonės vistiek nugriaus

XmX

Tai gal ir neliks – bus puiki proga paskelbti naują konkursą ir “patobulinti” projektą + veiklos visokiems kultūros paveldo saugojimo institucijoms. Win-win.

hmmm

atrodo nekaip, bet ne stalino, o dar carinės rusijos statyta

Artūras

Carinis statinys buvo susprogdintas per karą, čia Stalino

Hass

nerasykit nieku:D gal geriau kokia istrizaine bandykit laimet

Lione

Nesupratau. Tai dar gali buti kad statys ne zaha hadid projekta nors jis laimejo? Ar jis tiesiog tobulinamas.

Brendis

Jie ir neturi jo statyt, jie tik sukūrė projektinį pasiūlymą, o realybėje bus max nupigintas nesusipratimas

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button