Traukiniai

Gera žinia perkantiems terminuotus traukinių bilietus: įsigyti bus lengviau

Gyventojai, kurie dažnai keliauja traukiniais, nuo šiol galės daug paprasčiau įsigyti terminuotus traukinių bilietus, kurie prireikus įsigalios tą pačią dieną. Tokia paslauga prieinama toli ne visiems gyventojams: už tokius bilietus gali tekti sumokėti iki 200 eurų.

Kovo 30 d. ,,LTG Link” pristatė naują bilietų pardavimo sistemą, kurios dėka bilietus galima nusipirkti greičiau ir paprasčiau. Galima pasirinkti skaitmeninį bilietą su unikaliu QR kodu, taip pat bilietą galima įkelti į turimas skaitmenines korteles. Netrukus visi aktyvūs mobiliųjų telefonų naudotojai galės bilietus įsigyti tiesiog mobiliojoje programėlėje, kur taip pat galima bus rasti informaciją apie jau įsigytus bilietus.

,,Visi internetu bilietus įsigyjantys keleiviai jų informaciją gali matyti patogiai prisijungę prie savo paskyros bendrovės svetainėje www.LTGLink.lt arba, dar patogiau, mobiliojoje programėlėje. Šiuo metu ją parsisiųsti jau gali „Android“ sistemos naudotojai, o per birželį planuojame pristatyti ir „iOS“ sistemai skirtą jos versiją. Mobiliojoje programėlėje keleiviai joje gali tiek patogiai laikyti įsigytus bilietus, tiek matyti duomenis apie savo keliones, telefone gauti operatyvius pranešimus apie svarbius kelionės pokyčius”, – pasakoja Kotryna Dzikaraitė, AB ,,Lietuvos geležinkeliai” Komunikacijos partnerė.

 

Visgi terminuoti bilietai yra prieinami ne visiems keliautojams. Daugiausia, už 30-ties dienų bilietą (60 kelionių), teks sumokėti norintiems keliauti maršrutu Vilnius-Kaunas-Vilnius. Pilna kaina suaugusiam žmogui visomis savaitės dienomis siekia net 198 eurus, norint keliauti tik darbo dienomis toks bilietas apsieis 188,76 eurus. Pigiausias yra maršruto Vilnius-Pavilnys-Vilnius terminuotas bilietas. Keliaujant savaitės dienomis teks sumokėti 15 eurų, tik darbo dienomis – 14,08 eur.

Išrinkome kelis maršrutus aplink Vilnių, kuriais dažniausiai keliauja miestiečiai:

Vilnius – Trakai – Vilnius: kelionės visomis dienomis kainuoja 72 eur, tik darbo dienomis 68,64 eur.

 

Vilnius – Ignalina – Vilnius: kelionės visomis dienomis kainuoja 189 eur, tik darbo dienomis 179,96 eur.

Vilnius – Jašiūnai – Vilnius: kelionės visomis dienomis kainuoja 72 eur, tik darbo dienomis 68,64 eur.

Vilnius – Lentvaris – Vilnius: kelionės visomis dienomis kainuoja 45 eur, tik darbo dienomis 42,68 eur.

 

Vilnius – Mickūnai – Vilnius: kelionės visomis dienomis kainuoja 39 eur, tik darbo dienomis 36,96 eur.

Vilnius – Naujoji Vilnia – Vilnius: kelionės visomis dienomis kainuoja 24 eur, tik darbo dienomis 22,88 eur.

Vilnius – Pabradė – Vilnius: kelionės visomis dienomis kainuoja 111 eur, tik darbo dienomis 105,60 eur.

 

Vilnius – Vievis – Vilnius: kelionės visomis dienomis kainuoja 96 eur, tik darbo dienomis 91,52 eur.

Pigesnėmis kelionėmis gali džiaugtis piliečiai, kuriems yra taikomos lengvatos. Be to, traukiniais dažnai keliaujantys gyventojai taip gauna bendrovės nuolaidas.

,,Terminuotus bilietus įsigyjantiems ir dažnai bendrovės paslaugomis besinaudojantiems keliautojams taikomos itin didelės nuolaidos. Pavyzdžiui, įsigyjantiems 30-ties kalendorinių dienų (60-ties kelionių) bilietą kasdienai vienai kelionei taikoma 50 proc., o 30-ties kalendorinių dienų (44-ių kelionių) bilietą darbo dienoms, vienai kelionei taikoma 35 proc. nuolaida”, – komentuoja bendrovės atstovė.

 

Prasidėjus vasarai pabrango kai kurių traukinių bilietų kainos. Dėl situacijos rinkoje ir didėjančių degalų kainų bendrovė turėjo pakeisti bilietų kainas. Vidutiniškai jos keitėsi apie 11 proc. Daugiau apie tai galima perskaityti čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Virga

“pabrango kai kurių traukinių bilietų kainos” ne kainos pabrango o bilietai, kaip gali pabrangti kaina? Kokia tuomet tos kainos kaina?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button