Vilniaus kelininkai pastarąją parą dirbo ekstremaliu režimu: druskų barstytuvai į gatves išvažiavo dar prieš prasidedant snygiui, mat laiku pabarsčius gatves druskų tirpalu, jis neleidžia ant kelių dangos susidaryti ledui. Vis dėlto snygis buvo toks stiprus, kad druskos jau nebespėjo tirpdyti krintančio sniego, o nuvalytus kelių ruožus per kelias minutes vėl užklodavo sniego sluoksnis. Nuo 23 val., pūgai pasibaigus ir eismui mieste nurimus, Vilniaus kelininkai visą naktį valė sniegą, o paryčiais gatves dar kartą nubarstė druskomis. Platesnėse atkarpose vienu metu dirbo po du ar net tris sunkvežimius, stumdydami sniegą į šalikeles. Taip pagrindinės miesto gatvės buvo paruoštos intensyviam pirmadienio ryto eismui.

Per parą UAB „Grinda“ druskų barstytuvai atliko apie 120 reisų ir išbėrė apie 860 t druskos. Atokesnėse ar ne taip intensyviai važiuojamose gatvėse buvo išberta apie 220 kub. metrų smėlio-druskos mišinio.

„Vilniaus miesto priežiūros tarnyba glaudžiai bendradarbiauja su BPC, kelių policija, greitosios medicininės pagalbos ekipažais ir Vilniaus visuomeninio transporto vežėjais, ir operatyviai reaguoja į jų pranešimus apie sunkiau pravažiuojamas atkarpas. Per praėjusią parą pagalbos skambučių buvo daug, tačiau ypatingą dėmesį skiriame toms gatvėms, kuriomis vyksta intensyvus visuomeninio transporto eismas,“ – pasakoja Kęstutis Vaicekiūtis, UAB „Grinda“ direktorius.

Jei turite pastabų dėl Vilniaus gatvių valymo, kviečiame kreiptis į UAB „Grinda“ dispečerinę tarnybą 1355.

Kelininkų darbą galima stebėti interaktyviame žemėlapyje: http://vilnius.lt/map/grinda

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris vilnietis nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.