Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad prasidėjus II-ajam Vilniaus gatvės rekonstrukcijos etapui,  atkarpoje nuo Islandijos gatvės iki Labdarių gatvės bus transporto eismo draudimų. Gyventojai į Labdarių gatvę galės patekti  iš Totorių ar Odminių gatvių. Labdarių gatvėje laikinai bus įvestas dvipusis transporto priemonių eismas. Po žiemos prasidėję antrojo etapo darbai tęsis iki birželio mėnesio. Savivaldybė atsiprašo vilniečių ir Vilniaus gatvėje įsikūrusių verslininkų, organizacijų už laikinus nepatogumus, tačiau daugelį metų netvarkyta reprezentacinė gatvė istoriniame Vilniaus centre po šios rekonstrukcijos taps tik dar patrauklesnė, dar labiau lankoma miestiečių ir miesto svečių, atsinaujinimas paskatins paslaugų sektoriaus plėtrą.

Pasirūpinta, kad Vilniaus gatvės gyventojai,  neturintys galimybių įvažiuoti į Vilniaus gatvės gyvenamuosius kiemus, ko vyksta rekonstrukcija, galėtų gauti automobilių stovėjimo leidimus ir nemokėti rinkliavos, statydami juos aplinkinėse gatvėse. Šiuos leidimus išduoda Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“. Gyventojai daugiau informacijos apie leidimų įsigijimo tvarką ir galiojimo teritorijas gali rasti internete adresu https://parking.lt/lt/2/30  arba Klientų aptarnavimo centruose:

•    Gedimino pr. 9A (Vinco Kudirkos a.) I-V 7 – 20 val., o VI 9.30-18 val.

•    Geležinkelio g. 16 (Geležinkelio stotyje) I-V 6 – 20 val., o VI 9.30-18:00 val.  

Į Vilniaus gatvę atvykstantys vairuotojai rekonstrukcijos metu  savo transporto priemones gali palikti ne tik aplinkinėse gatvėse, bet ir stovėjimo aikštelėje Liejyklos g. Šios gatvės patenka į mėlynąją rinkliavos zoną, kurioje galioja 2,5 Eur rinkliava už valandos stovėjimą.

Kilus klausimams dėl automobilių statymo, galima kreiptis į SĮ „Susisiekimo paslaugos“ tel. (8 5) 231 31 38 arba el. paštu [email protected].

Visus gatvės atnaujinimo darbus planuojama užbaigti iki liepos mėnesio.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist