Transportas

Popiežiaus vizito metu dalis parkingų bus nemokami

Šią savaitę pamatyti popiežių Pranciškų Vilniuje ketina dešimtys tūkstančių vilniečių ir miesto svečių, kas kelia rimtus logistinius iššūkius sostinei. Reaguodamas į tai, Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasiūlė iniciatyvą – savaitgaliui nemokamai atverti požeminį savivaldybės parkingą su 300 vietų automobiliams, ir prie šios iniciatyvos pakvietė prisijungti ir kitas įmones bei įstaigas, turinčias parkingą prie Vilniaus senamiesčio. Vos per dieną prie miesto prisijungė pirmosios 4 atsakingo verslo kompanijos, pasiūlydamos dar per 2000 nemokamų parkavimo vietų požeminiuose ir antžeminiuose parkinguose aplink Konstitucijos prospektą.

„Popiežiaus apsilankymas traukia visos Lietuvos tikinčiųjų ir pasaulio piligrimų dėmesį į sostinę Vilnių. Vilniečius kviečiu į susitikimus su popiežiumi atvykti pėsčiomis ir nemokamu viešuoju transportu, o svečiams iš toliau atversime kuo daugiau nemokamų parkavimo vietų atokiau nuo didžiausių žmonių srautų. Esu dėkingas socialiai atsakingam verslui už vilnietišką svetingumą ir sąmoningumą, kuris neabejotinai išaugins turistų,  besidominčių Vilniaus sakraliniu paveldu srautus ir prisidės prie  miesto sėkmės istorijos kūrimo,“ –  kvietė Vilniaus meras.

 

Nuo rugsėjo 22 d. 5 val. ryto  iki rugsėjo 23 d. 22 val.  naujajame miesto centre aplinkui Vilniaus savivaldybę bus galima nemokamai palikti lengvuosius automobilius: PC EUROPA (900 vietų), „Swedbank“ (530 vietų), verslo kompleksas 3 BURĖS (400 vietų), verslo centras QUADRUM (200 vietų), Vilniaus miesto savivaldybė (300 vietų).  Ir tai tik pradžia. Sostinės meras kviečia prie iniciatyvos jungtis ir kitas įmones bei įstaigas aplink sostinės centrą.

Vairuotojų dėmesio! Automobilius su dujų įranga statyti visose požeminėse stovėjimo aikštelėse draudžiama.

Vilniaus savivaldybė dėkoja visiems kartu kuriantiems atvirą ir svetingą mūsų miestą.

 

Vilniaus savivaldybė,  Konstitucijos pr. 3  –  300  vietų.

PC Europa,  Konstitucijos pr. 7A – 900 vietų.

„Swedbank“ administracinis pastatas, Konstitucijos pr. 20A – 530 vietų.

 

Verslo kompleksas 3 BURĖS, Lvovo 25, įvažiavimas nuo Giedraičių g pusės į Krokuvos g. – 400 vietų. 

Verslo centras QUADRUM, Konstitucijos per. 21 – 200 vietų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button