„FlixBus“ prekės ženklą naudojanti Vokietijos tarptautinio keleivių pervežimo autobusais bendrovė, po maždaug septynių mėnesių pertraukos, grįžta į Lietuvą. Nuo birželio 3 dienos įmonė pasiūlys du maršrutus iš Vilniaus.

Nuo birželio 3 d. autobusai pradės kursuoti iš Vilniaus į Berlyną per Kauną, Marijampolę, Varšuvą, Poznanę. Nuo birželio 10 d. startuos su nauju maršrutu Vilnius-Varšuva per Trakus, Alytų, Balstogę.

„FlixBus“ dar praeitų metų liepą paskelbė žengianti į trijų Baltijos valstybių rinką ir buvo suplanavusi penkis maršrutus: Ryga-Varšuva, Kaunas-Varšuva, Ryga-Kaunas-Lomža-Varšuva, Talinas-Ryga-Varšuva bei Vilnius-Varšuva-Berlynas. Lietuvoje šie maršrutai taip pat eis per Panevėžį, Druskininkus, Marijampolę ir Šiaulius.

Lapkričio mėnesį „FlixBus“ nuotraukė visus autobusų maršrutus dėl prasidėjusios antrosios COVID-19 bangos.

„FlixBus“ bendradarbiauja su vietos vežėjais, nes ji neturi autobusų ir nesamdo vairuotojų  – savo partnere šiame maršrute ji pasirinko Lietuvos bendrovę „Olego transportas“, veikiančią prekės ženklu „Ollex“.

„FlixBus“ paprastai yra atsakinga už autobusų tvarkaraščius, bilietų pardavimus, klientų aptarnavimą, rinkodarą ir techninius klausimus. Bendrovės vadovai sako, kad jai atitenka 25-30 proc. pajamų už bilietus, likusią dalį pasiima vietinis partneris.

29 Europos valstybėse veikianti „FlixBus“ aptarnauja apie 2,5 tūkst. autobusų linijų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

14 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.