Oro uostas

„Wizz Air“ pradės didžiausią nuo savo veiklos pradžios talentų įdarbinimo kampaniją

Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, visame bendrovės tinkle pradės didžiausią talentų įdarbinimo kampaniją savo veiklos istorijoje. Aviakompanija, 13 metų stiprinanti lyderio pozicijas Centrinės ir Rytų Europos aviacijos rinkoje, per artimiausius metus sukurs beveik 1300 naujų tiesioginių darbo vietų, iki 2018 m. pabaigos prie dabartinės orlaivių bazės prijungiant 21 naują „Airbus“ A320 ir A321 orlaivį, priskaičiuojant 11 naujų bendrovės orlaivių, pristatytų dar 2017 m. „Wizz Air“ komandą iki 2018 m. pabaigos sudarys daugiau nei 4500 darbuotojų. Taip pat oro linijų bendrovė planuoja iki 2024 metų padvigubinti savo turimą orlaivių bazę iki daugiau nei 160 orlaivių.

Nuo dabar iki 2018 m. pabaigos daugiau nei 25-iose Europos šalyse ir už žemyno ribų vyks 400 „Wizz Air“ talentų atrankos sesijų, skirtų pilotams ir orlaivio salono įgulos nariams įdarbinti. Lietuvoje pirmoji įgulos narių atrankos sesija įvyks spalio 2 d. Vilniuje.

„Wizz Air“ yra viena iš sėkmingiausių Europos aviakompanijų, toliau auganti rinkoje dvigubu tempu. Iki 2024 m. planuojame dvigubai išplėsti orlaivių bazę ir taip suteikti esamiems bei naujiems darbuotojams dar daugiau karjeros galimybių didžiausioje žemų sąnaudų oro linijų bendrovėje Centrinėje ir Rytų Europoje, – sako skrydžių operacijų vadovas József‘as Ujhelyi‘as. – „Wizz Air“ didžiuojasi ne tik visais savo kolegomis įgulose, kurie nepriekaištingai rūpinasi bendrovės klientais, bet ir savo mokymo programa, karjeros galimybėmis, patogiu pamainų tvarkaraščiu bei įsimintina darbo aplinkos patirtimi. Mūsų darbuotojai yra esminis „Wizz Air“ sėkmės garantas, todėl visada savo komandą skatiname dalytis patirtimi ir istorijomis su naujais potencialiais darbuotojais – taip gimė unikali #IamWIZZcrew kampanija. Iki 2018 m. pabaigos bendrovės viduje bus sukurta daugiau nei 1300 naujų darbo vietų, tad visus norinčius „skristi“ karjeros laiptais aviacijos srityje kviečiame dalyvauti vienoje iš 400 mūsų talentų atrankos sesijų.“

 

Vykdydama #IamWIZZcrew kampaniją, „Wizz Air“ siekia palengvinti kelią visiems, norintiems sužinoti daugiau apie karjeros galimybes „Wizz Air“, pačią aviakompaniją bei apskritai karjerą aviacijoje – tiesiogiai iš „Wizz Air“ darbuotojų. Jau dabar galima rasti tūkstančius nuotraukų ir įrašų įvairiuose socialinės medijos kanaluose, kur entuziastingi įgulos nariai dalijasi savo aistra aviacijai.

„Wizz Air“ visiems savo pilotams, greta patrauklių kompensacijų ir specialių išmokų, siūlo ir keletą galimų darbo modelių: bendrovės orlaivių kapitonai gali naudotis plačiu 550 maršrutų tinklu ir persikelti į bet kurią iš 28 bendrovės bazių, esančių 15-oje Europos šalių.

Atrinktiems kandidatams į „Wizz Air“ orlaivių kabinų įgulos narius bus suteikti mokymai, apranga ir galimybė dirbti jų gyvenamajame mieste, naudojantis plačiu aviakompanijos tinklu keliaujant Europoje ir už jos ribų.

 

„Wizz Air“ planuojamos talentų įdarbinimo sesijos:

Data Šalis Miestas Komanda
Spalio 2 d. Lietuva Vilnius, „Best Western“ viešbutis Įgulos atvirų durų diena

Aplikuoti čia

Spalio 3 d. Latvija Ryga, „Elefant“ viešbutis Įgulos atvirų durų diena

 

Aplikuoti čia

Spalio 9/19 d. Lenkija Varšuva, „Hampton by Hilton“ Varšuvos oro uostas Įgulos atvirų durų diena

Aplikuoti čia

Spalio 10/26 d. Lenkija Gdanskas, „Novotel Marina“ Įgulos atvirų durų diena

Aplikuoti čia

Spalio 14 d. Lenkija Katovicai, „Novotel Centrum“ Įgulos atvirų durų diena

 

Aplikuoti čia

4-oji Spalio sesija Vengrija Budapeštas Kapitonas

Aplikuoti čia („type-rated“)

Aplikuoti čia („non-rated“)

4-oji Spalio sesija Vengrija Budapeštas Antrasis pilotas

 

Aplikuoti čia („type-rated“)

Aplikuoti čia („non-rated“)

Spalio 11 d. Austrija Viena Pilotų atvirų durų diena

Aplikuoti čia

Spalio 17 d. Graikija Atėnai Pilotų atvirų durų diena

Aplikuoti čia

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button