Minint Lietuvos ir Japonijos draugiškų santykių 100 m. sukaktį, lapkričio 19 d. specialiuoju užsakomuoju tiesioginiu reisu iš Japonijos į Lietuvą atvyko Lietuvos Respublikos generalinis garbės konsulas Shigehiro Komaru kartu su beveik 170 žmonių delegacija, iš kurių dauguma yra Sh.Komaru vadovaujamos logistinės įmonės „Fukuyama transporting“ darbuotojai ir vairuotojai bei jų šeimos nariai. Kartu šiuo reisu į Lietuvą atvyko ir LR ambasadorius Japonijoje Aurelijus Zykas. Tai jau antrasis generalinio garbės konsulo Sh. Komaru organizuojamas tiesioginis užsakomasis skrydis į Lietuvą po 2020 m. vasario mėnesį įvykusio pirmojo tokio skrydžio.

Savo vizito lapkričo 19 – 22 d. Lietuvoje metu, Sh.Komaru kartu su dar keliais delegacijos nariais susitiks su šalies valdžios atstovais, taip pat aplankys Kaune įsikūrusią logistikos įmonę „Hoptrans“, su kuria „Fukuyama transporting“ palaiko verslo ryšius, bei  kalbės apie tolesnio bendradarbiavimo skatinimą.

Delegacija apžiūrės lapkričio 20 d. Nacionalinėje bibliotekoje atidarytą Lietuvos ir Japonijos draugystės šimtmečiui skirtą parodą „Ryšiai / Kizuna“, bei dalyvaus Šv. Kazimiero bažnyčioje vyksiančiame abiejų šalių draugystei skirtame koncerte, kurio metu susitiks  su Lietuvos žmonėmis.

Lapkričio 21 d. Vytauto Didžiojo universitete Kaune generalinis garbės konsulas Sh. Komaru ir „Fukuyama transporting“ įmonės „Komaru Kotsu fondas“ surengs kasmetinį japonų kalbos konkursą, skirtą Hiroshimos universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto mainams skatinti.

Tikimės, kad šis vizitas paskatins Japonijos ir Lietuvos žmonių tarpusavio mainus.

Nuotr.: Domantas Jakaitis

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

75 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įspūdis (įvykis) nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.