Jau nuo liepos 1 dienos tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ skraidins keliautojus į užsienio kurortus. Birželio 12 d. skrydžių bendrovei „GetJet Airlines“, kuri yra „Tez Tour“ partnerė, Lietuvos transporto saugos administracija išdavė leidimus vykdyti skrydžius Graikijos ir Bulgarijos kryptimis. Planuojama, jog į šių šalių kurortus lėktuvai su poilsiautojais iš Lietuvos kils kasdien.

 „Graikija ir Bulgarija – keliautojų iš Lietuvos itin pamėgtos kryptys, todėl nepaprastai džiaugiamės šiomis sugrįžtančiomis pirmomis kregždėmis užsakomųjų skrydžių sektoriuje. Žinome, kaip mūsų klientai pasiilgo galimybės ilsėtis užsienio kurortuose“, – sakė Inga Aukštuolytė, tarptautinio kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė.

Jau liepos 1 dieną po karantino pirmieji „Tez Tour“ keliautojai vyks į Graikijos salą Kretą. Viso pirmuoju skrydžiu planuojama išskraidinti 90 keliautojų. Pabrėžiama, jog skrydžiai bus vykdomi laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų, kuriuos nustatė atsakingos šalies institucijos.

„Jau dabar kelionių pirkimai – labai aktyvūs, todėl planuojama intensyvi skrydžių programa. Į Bulgarijos kurortus Burgasą ir Varną lėktuvai skris kasdien. Graikijos kryptimi suplanuoti šeši skrydžiai per savaitę, iš kurių keturi – į Kretą, o šeštadieniais bus vykstama į Rodą bei Peloponesą“, – sakė „Tez Tour“ atstovė.

Skrydžių bendrovei „GetJet Airlines“ išduoti visi reikiami leidimai skristi – gera žinia ir tiems keliautojams, kurie keliones į Graikiją ir Bulgariją liepos mėnesiui buvo įsigiję iš anksčiau: jų atostogos vyks kaip suplanuota.

Poilsiautojai, kurių kelionės dėl COVID 19 buvo atšauktos, turi galimybę perkelti savo atostogas į liepą ir vykti į Graikijos arba Bulgarijos kurortus. Tereikia kreiptis į kelionių agentūras, kuriose buvo įsigytos kelionės.

„Visam Lietuvos turizmo sektoriui liepos 1 diena, kuomet po kelių mėnesių pertraukos pagaliau atnaujinama galimybė atostogauti užsienio kurortuose, bus išties džiugi. Tikimės, jog keliautojai elgsis atsakingai, saugos save ir kitus, o po atostogų sugrįš sveiki ir pailsėję“, – sakė Inga Aukštuolytė.

Apsiriboti tik Graikija ir Bulgarija kelionių organizatorius neketina. Tikimasi, jog karantino sąlygoms palengva švelnėjant ir vis daugiau valstybių atsiveriant turistams, jau netrukus keliautojams bus pasiūlyta ir daugiau krypčių. Jau nuo rugpjūčio planuojama skraidinti turistus į populiariuosius Turkijos, Ispanijos bei Italijos kurortus.

Tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ nuolat stebi situaciją pasaulyje bei palaiko ryšį su užsienio partneriais. Vykdydamas keliones, kelionių organizatorius vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis. Keliautojų saugumas yra besąlygiškas prioritetas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist