Oro uostas

SAS skrydžiai jau 30 metų jungia Vilnių su Kopenhaga: vienas pirmųjų maršrutų tarp Lietuvos ir Vakarų Europos

Skandinavijos oro  bendrovė SAS kartu su Lietuvos oro uostais švenčia tiesioginio maršruto tarp Vilniaus ir Kopenhagos trisdešimtmetį. Būtent 1992-ųjų sausio 21 d. SAS orlaivis pirmąkart sujungė Lietuvos bei Danijos sostines. Šiuo metu šis maršrutas vykdomas du kartus kasdien.

Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas džiaugiasi ilgamete partneryste su viena ilgiausiai veikiančių oro bendrovių pasaulyje.

„Jau 30 metų keliautojai per vieną didžiausių Europos „hub“ oro uostų gali pasiekti visą pasaulį, o mūsų šalies svečiai – pasiekti Lietuvą. Su šia oro bendrove mus sieja ilgametė partnerystė, kurios dėka galėjome nuo pirmų Nepriklausomybės metų didinti Lietuvos ir pasaulio pasiekiamumą. Šiandien tiesioginė reguliari oro jungtis su Skandinavijos šalimis lieka itin svarbi mūsų šalies verslui, atostogų keliautojams bei užsienyje gyvenantiems tautiečiams“, – teigia A. Stikliūnas.

 

Anot SAS atstovės Lietuvoje Rūtos Jucienės, skrydžių bendrovė buvo viena iš pirmųjų, sujungusių Nepriklausomybę atgavusią Lietuvą su Vakarų pasauliu.

„Komerciniai skrydžiai tada buvo retenybė, todėl tai buvo ypatingas įvykis mūsų jaunai valstybei. Kartu su maršrutu Lietuvoje buvo atidaryta ir oro bendrovės atstovybė, viena iš pirmųjų užsienio investicijų šalyje. Didžiuojamės, kad ir šiuo sudėtingu aviacijai laikotarpiu esame tvari grandis, sujungianti šeimas, kultūras bei verslus“, – teigia R. Jucienė.

Šiandien bendrovė vykdo tris tiesioginius maršrutus Lietuvos oro uostuose: tarp Kopenhagos ir Vilniaus, tarp Kopenhagos ir Palangos bei tarp Stokholmo ir Vilniaus. Naujausius skrydžių tvarkaraščius rasti ir bilietus keliautojai įsigyti gali SAS svetainėje: www.flysas.com

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button